А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Холосас (Cholosasum)

основні фізико-хімічні властивості: густа сиропоподібна рідина темно-коричневогокольору зі специфічним запахом;

склад: 100 мл сиропу містить екстракту шипшини - 40 г;допоміжна речовина: цукор.

Форма випуску. Сироп.

Фармакотерапевтична група. Засоби, які застосовуються при біліарнійпатології. Код АТС А05А Х10.

Фармакологічні властивості. Холосас належить до жовчогінних холеричнихзасобів, які посилюють утворення жовчі і жовчних кислот. Дія препаратуобумовлена вмістом у шипшині органічних кислот та флавоноїдів.Фармакокінетика. Фармакокінетика препарату зумовлена фармакокінетикоюбіологічно активних інгредієнтів, які входять до його складу. Холосас чинитьстимулюючий вплив на стінку жовчного міхура, сприяючи збільшенню швидкостівідтоку жовчі, зменшенню больового синдрому при захворюванні печінки тажовчного міхура. Із організму виводиться із сечею та калом.

Показання для застосування. Холосас призначають як допоміжний засіб улікуванні хворих при хронічних холециститах, холангітах, хронічних гепатитах.При необхідності можна застосовувати при С- та Р-гіповітамінозах.

Спосіб застосування та дози. Холосас призначають внутрішньо перед прийомамиїжі. Дорослим призначають по 1 чайній ложці 2 - 3 рази на день. Дітям віком від3 до 6 років призначають по ј чайної ложки 2 - 3 рази на день; від 6 до14 років по Ѕ чайної ложки 2 - 3 рази на день; дітям старше 14 років -по 1 чайній ложці 2 - 3 рази на день. Тривалість застосування залежить відхарактеру і вираженості захворювання, моно- або комплексної терапії.

Побічна дія. Можливі алергічні реакції.

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до компонентівпрепарату. Обтурація жовчовивідних шляхів, калькульозний холецистит.

Передозування. У рекомендованих дозах не спостерігалось. Привипадковому прийомі великих доз можливе виникнення алергічних реакцій(висипання на шкірі, свербіж, почервоніння шкіри).

Особливості застосування. З обережністю препарат призначають у періодвагітності та годування груддю, а також пацієнтам, схильним до розвиткуалергічних реакцій.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія невідома.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі від 8 до 25 оС.Зберігати в недоступному для дітей місці. Термін придатності

- 3 роки
Переглядів: 1196 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я