А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Хлорхінальдин (Chlorchinaldin)

хімічна назва : хлорхінальдол;

основні фізико-хімічні властивості: округлі, плоскі з обох боків таблеткикремового кольору;

склад: 1 таблетка містить хлорхінальдолу 2 мг;допоміжні речовини: сахароза, карбоксиметилцелюлози натрієва сіль,тальк, кислота лимонна, магнію стеарат.

Форма випуску. Таблетки для розсмоктування.

Фармакотерапевтична група. Протимікробні та антисептичні препарати длямісцевого застосування у стоматології. Код АТС A01AB11.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Діючою речовиною препарату є хлорхінальдол – сполука зантибактеріальною, антипротозойною та протигрибковою дією. Діє на такі штамипатогенних бактерій: Streptococcus pyogenes, Staphylococcus aureu, Pseudomonasaeruginosa, Proteus vulgaris, Corynebacterium diphteriae, Salmonella, Shigella,Escherichia coli. Проявляє також активність відносно найпростіших (Entamoebahistolytica, Trichomonas vaginalis, Lamblia intestinalis) та деяких грибів.Фармакокінетика. Препарат призначений для місцевого застосування. Зтравного тракту поглинається майже 25%.

Показання для застосування. Запальні стани ротової порожнини, ясен або язика,стоматит, грибкове ураження ротової порожнини та горла після лікуванняантибіотиками.

Спосіб застосування та дози. Дорослим рекомендовано розсмоктувати, нерозжовуючи, 1 таблетку кожні 1 – 2 год., але не перевищувати дозу 20 мг (10таблеток на добу). Якщо симптоми хвороби не минають протягом 5 діб, слідзмінити тактику лікування.

Побічна дія. Відчуття свербежу та печіння у ротовій порожнині. Учутливих осіб – алергічні ознаки (висипання або кропив’янка).

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.Не рекомендується призначати дітям через відсутність клінічних даних. Передозування. Незначнийвміст діючої речовини практично виключає передозування. Випадків передозуваннядосі не зареєстровано.

Особливості застосування. Запальні стани горла та мигдаликів під часінфекційних захворювань дихальних шляхів, а також запалення мигдаликів безінших ознак з боку дихальних шляхів не є показанням для застосування місцевихдезінфекційних засобів. При вірусних інфекціях ці препарати неефективні.Бактеріальний тонзиліт може спричинити тяжкі ускладнення і має лікуватисявідповідними дозами ефективних антибіотиків; такі інфекції потребуютьобов’язкової консультації з лікарем, а місцеве лікування є тільки допоміжним.Препаратмайже не всмоктується з травного тракту, тому малоймовірна загроза для плода.Однак, враховуючи відсутність досліджень впливу Хлорхінальдину на перебігвагітності, препарат можна застосовувати тільки тоді, коли на думку лікарякористь для матері перевищує ризик для плода.Враховуючивідсутність досліджень серед немовлят, не слід застосовувати препарат під часгодування груддю.Впливна здатність керувати механічними транспортними засобами, обслуговувати машинита психофізичну активність. Не впливає.

Взаємодія з лікарськими засобами. Під час лікування не можна приймати сполукиметалів та йоду, оскільки вони знижують ефективність лікування. Умови та термін зберігання. Зберігатив сухому, захищеному від світла місці, при температурі 15 – 25 °С.Зберігати в недоступному для дітей місці!Термінпридатності 3 роки
Переглядів: 1579 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я