А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Хігія (Higia)

міжнароднаназва: permethrin;

основніфізико-хімічні властивості: густа рідина жовтого кольору забрикосовимзапахом.

склад:

діючіречовини - 100 г рідини містить перметрину

1 г;

допоміжніречовини - гелева основа, твін 80, бронопол, барвник Сансетжовтий,динатріюетилендіамінтетраацетат, кислота оцтова льодяна, натрію хлорид,перламутровийконцентрат, аромат "Апріконт мінт", едетат натрію.

Формавипуску. Рідина для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтичнагрупа та код анатомічно-терапевтично-хімічної

класифікації(АТС). Засоби для знищення ектопаразитів (у т.ч. коростяногокліща), інсектицидита репеленти. АТС Р03А С04.

Фармакологічнівластивості:Хігія -шампунь високоефективний проти головних та лобкових вошей. Швидкознищує воші тагниди. Перметрин - синтетичний піретроїд характеризуєтьсявисокою інсектицидноюактивністю і низькою токсичністю. Він діє як контактнанервово-м'язоваотрута, не проявляючи токсичної дії на теплокровних: тварин талюдей.Інсектицидна дія перметрину триває недовго, він швидко руйнується наповітрі і томувідсутня небезпека його накопичення. Детергент, який є комбінацієюалкілефірсульфатунатрію та алкіламіду кокосових жирних кислот, має миючі тапіноутворюючівластивості та не подразнює шкіру.Льодяна оцтовакислота прискорює відклеювання гнид. У шампуні поєднуютьсямиюча таінсектицидна дії.Перметрин невсмоктується в системний кровотік.

Показаннядля застосування. Лікування головного та лобкового педикульозу(вошивості).

Спосібзастосування та дози. 15-20 г шампуню наносять напопередньо намоченетеплою водоюволосся та інтенсивно втирають у шкіру. Через 10-15 хвилин волоссяпромиваютьтеплою водою, сушать та розчісують густим гребінцем. Повторнуобробкупроводять через сім днів. Протягом курсу лікування процедуру проводятьне більше 3разів.

1


Побічна дія. Можливий розвитокалергічних реакцій у вигляді висипу на шкірі та свербежу.

Протипоказання. Підвищена чутливість докомпонентів препарату, порушення цілісності шкіри, запальні процеси та вторинніінфекції шкіри.

Передозування. У випадку передозуванняможливе посилення симптомів, зазначених у розділі

"Побічна дія".При передозуванні припинитизастосування Хігії, промити шкіру великою кількістю теплої води, можливезастосування антигістамінних засобів.

Особливості застосування. Тількидля зовнішнього застосування. Хігія застосовується виключно для лікуванняпедикульозу, а не для його профілактики. Особливостейзастосування у вагітних, жінок, які годують груддю та дітей немає. Увипадку потрапляння шампуню на слизову оболонку очей, порожнини рота або носу,необхідно добре промити водою це місце. При ковтанні шампуню слід негайнозвернутися до лікаря.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. Не виявлена.

Умови та термін зберігання.Зберігатипри температурі до 25°С у захищеному від світла та недоступному для дітеймісці. Термін зберігання - 2 роки
Переглядів: 1090 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я