А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Хемсі (Hemcy)

основні фізіко-хімічні властивості: темно-червоні желатинові капсули, що містятьсвітло-коричневий порошок;склад: 1 капсула містить: заліза фумарату 200 мг, цинку сульфату66 мг, фолієвої кислоти 1,5 мг, ціанокобаламіну 15 мкг; допоміжні речовини: гіпомелоза, лактоза, спирт ізопропіловий, тальк,етилцелюлоза).

Форма випуску.Капсули.

Фармакотерапевтична група.Комбіновані антианемічні засоби. В03А Е10.

Фармакологічні властивості.Капсули “Хемсі” містять комплекс активних речовин, які необхідні длякровотворення, підтримки життєво важливих функцій організму та використовуютьсядля профілактики і лікування анемічних станів.Залізо входить до складу гемоглобіну та забезпечує транспорт кисню вкрові. Щоденна потреба організму в залізі становить близько 2 - 3 мг тапідвищується під час вагітності, лактації, при менструації, крововтратах, вперіод активного росту організму та хронічних інфекціях. Приблизно 10 - 15%основного заліза, що надходить перорально, всмоктується в шлунково-кишковомутракті. Капсули “Хемсі” містять 65 мг основного заліза, із яких близько 9,6 мгвсмоктується, що задовольняє щоденні потреби пацієнтів з анемією.Цинк - необхідна складова всіх тканин організму, яка потрібна дляфункціонування більшості ферментних систем.Фолієва кислота та вітамін В12 (ціанокобаламін) – важливічинники еритропоезу, синтезу амінокислот та нуклеїнових кислот, пуринового тапіримідинового обміну. Вони необхідні для процесу кровотворення та дозріванняеритроцитів. При нестачі фолієвої кислоти розвивається мегалобластна анемія, щообумовлена мегалобластним типом кровотворення. Вона також необхідна привагітності для нормального розвитку нервової системи плода.

Показання для застосування.Лікування та профілактика залізо- тафолієводефіцитних анемій. Показаний при хронічній крововтраті, різкомусхудненні, хронічних інфекціях, опіковій хворобі. У жінок при місячних,менорагії, другому – третьому триместрах вагітності та лактації. А також післяоперацій на шлунку, при гіпохлоргідрії, целіакії, хворобі Крона, ентеритах,пелагрі, гельмінтозах, синдромі мальабсорбції, парентеральному харчуванні.

Спосіб застосування та дози. Дорослим та дітям після 12 років: дляпрофілактики та лікування легкого ступеня важкості анемій - одна капсула“Хемсі” один раз на добу після прийому їжі. При середньому та важкому ступенях– одна капсула двічі на добу.

Протипоказання та особливості застосування.Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату. Гострапептична виразка шлунка та дванадцятипалої кишки, гострі запальні захворюваннякишечнику, гіпо-, апластична та гемолітична анемія, гемохроматоз, гемосидероз.Не слід призначати Хемсі при повторних переливаннях крові та припризначенні препаратів заліза парентерально. Слід обережно призначати препаратпацієнтам з порушеннями функції печінки та нирок, при захворюванняхшлунково-кишкового тракту, ревматоїдному артриті, гемоглобінопатіях та порушенняхобміну заліза.

Побічна дія.Звичайно переноситься добре. Побічні ефекти можуть включатишлунково-кишковий дискомфорт, біль в епігастрії, діарею, блювання та запор, якіпроходять протягом кількох годин. Вірогідність виникнення їх зменшується, якщо препаратприймати під час чи відразу після прйому їжі. Під час терапії Хемсівипорожнення можуть стати темними або чорними.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.При прийомі Хемсі у поєднанні з антацидами, препаратами кальцію,тетрациклінами, холестираміном, циметидином, а також препаратами, що включаютькарбонати, гідрокарбонати, фосфати, оксолати знижується адсорбція заліза вшлунково-кишковому тракті. Це стосується також молочних продуктів, яєць, кави,чаю та продуктів, що містять грубу клітковину. Тому препарати заліза слідприймати за 1 годину до, або через 2 години після прийому цих ліків тапродуктів. Солі заліза можуть також зменшувати поглинання інших лікарськихзасобів, таких як леводопа, метилдопа, пеніциламін, фторхінолони. Непоєднується з метотрексатом, піриметаміном, триамтереном та триметопримом.

Передозування.Тривале застосування високих доз заліза призводить до йогопередозування, що може проявитися симптомами гострого отруєння тагемосидерозом. При передозуванні – симптоматичне лікування, специфічнимантидотом заліза є дефероксамін, хелатний агент.

Умови та термін зберігання.Зберігати в сухому, прохолодному, захищеному від світла місці, недоступному для дітей. Термін придатності - 1,5 року
Переглядів: 1205 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я