А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Хеліскан (Cheliscan)

основні фізико-хімічні властивості: рідина жовтувато-коричневого кольору, зароматним запахом; під час зберігання можливе випадання осаду;

склад: 100 мл містять спиртову настойку (1:10) із рослинноїсировини складу: квіток нагідок 1,5 г, пагонів та листя омели білої 1,5 г,плодів софори японської 1 г, плодів розторопші плямистої 1,5 г, кореневищ ікоренів півонії відхиленої 1,5 г, трави вівса посівного 1,5 г, трави чистотілу1,5 г;допоміжна речовина: спирт етиловий 40 % (об/об).

Форма випуску. Настойка.

Фармакотерапевтична група. Цитокіни та імуномодулятори. Код АТС L03А Х.

Фармакологічні властивості. Багатостороннійтерапевтичний ефектпрепарату зумовлений комплексом біологічно активних речовин рослин, яківходять до його складу. Має імуномодулюючу, антитоксичну, стресопротекторну(нормалізує соматичні, імунологічні, біохімічні та морфологічні показникистрес-реакції організму), тонізуючу й антиоксидантну дії. Препарат зменшуєпобічні явища та сприяє зберіганню нормального кістково-мозкового кровотворенняпри проведенні цитостатичної та променевої терапії, сприяє підвищеннюнеспецифічної опірності організмуФармакокінетика. Не вивчалась.

Показання для застосування.У складі комплексної терапії у дорослих:часті рецидивуючі та хронічнівірусні, грибкові і бактеріальні інфекційно-запальні захворювання ЛОР-органів,дихальних (трахеїт, фарингіт, бронхіт, пневмонія) та урогенітальних шляхів(простатит, уретрит, цистит);при проявах вторинного імунодефіцитного синдрому з тривалимсубфебрилітетом, підвищеною втомою і депресією;при мастопатії, аденоміпередміхурової залози;під час і після проведенняцитостатичної та променевої терапії.

Спосіб застосування та дози. Препарат призначають внутрішньо дорослим:– у складі комплексної терапії – по 1 десертнійложці (10 мл) в невеликій кількості води за 30 хв до прийому їжі 3 рази надобу;– при одночасному застосуванні з проведеннямцитостатичної та променевої терапії – по 1 столовій ложці (15 мл) у невеликійкількості води за 30 хв до їжі 3 рази на добу. Курс лікування від 1 до 4тижнів. При тривалому застосуванні препарату необхідно після кожного місяцяробити перерву на 5-7 днів.

Побічна дія. При індивідуальній підвищеній чутливості докомпонентів препарату можливі алергічні реакції.

Протипоказання. Препарат протипоказаний при підвищеній чутливості добудь-якого з компонентів препарату, дітям віком до 12 років, жінкам у періодивагітності та лактації.

Передозування. При застосуванні доз препарату, які перевищуютьрекомендовані, можливе незначне подразнення шлунка, яке зникає післякоригування доз згідно з рекомендаціями.При тривалому застосуванні в дозах, що значноперевищують рекомендовані, можлива (через наявність у препараті алкалоїдів)інтоксикація: нудота, блювання, втрата свідомості, уповільнення пульсу,припинення дихання.

Особливості застосування. Препарат застосовують лишерозведеним. При прийомі препарату внутрішньо, слід утримуватись від керуваннятранспортними засобами та роботи з потенційно-небезпечними механізмами.Під час зберігання можливовипадання осаду, однак це не впливає на ефективність препарату. Передзастосуванням збовтувати.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Спирт етиловий, який входить до складупрепарату, може незначною мірою підвищити чутливість організму до клофеліну танейролептиків, знизити активність тіаміну.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей,захищеному від світла місці при температурі від 15 °С до 25 °С. Термін придатності- 2 роки
Переглядів: 849 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я