А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Хеа-феа (Hairfare)

основні фізико-хімічні властивості: продовгувата глазурованатаблетка з сірим вкрапленням;

склад: 1 таблетка містить ніацин – 35 мг,фоліт (фолієва кислота) – 0,4 мг, вітамін В12 (цианокобаламін) –0,006 мг, біотин 1% – 0,105 мг, залізо (фумарат заліза) – 3 мг, йод (каліюйодид з бурої водорості) – 0,15 мг, цинк (глюконатцинку) – 10 мг, мідь(глюконатміді) – 1 мг, марганець (глюконат марганцю) – 5 мг, інозитол –25 мг, холіну бітартрат – 100 мг, кремній (метасілікат натрію) – 5 мг, сірка –25 мг, кислота пантотенова (D кальцію пантотенат) – 92 мг, кислотапараамінобензойна – 30 мг, колаген гідролізований – 100 мг;допоміжні речовини: кальцію фосфат, целюлозамікрокристалічна, натрію кроскармелоза, кислота стеаринова, магнію стеарат,фармацевтичний глянець, кальцію фосфат.

Форма випуску. Каплети.

Фармакотерапевтична група. Полівітаміни з мінералами.Код АТС А11A A04.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Вітаміни є компонентамиферментативних систем, які беруть участь в основних окисно-відновних процесах ворганізмі. Фармакологічна дія визначається компонентами, які входять до складупрепарату. Ніацин – бере участь у процесах тканинного дихання, жирового тавуглеводного обмінів. Фолієва кислота необхідна для синтезу амінокислот,нуклеотидів, нуклеїнових кислот, нормального еритропоезу. Ціанокобаламін –важливий для синтезу нуклеотидів і є незамінним фактором нормального росту,кровотворення та розвитку епітеліальних клітин, метаболізму фолієвої кислоти тасинтезу мієліну. Біотин – є коензимом в реакціях карбоксилювання і необхіднийдля метаболізму вуглеводів та жирів. Пантотенова кислота відіграє важливу рольу процесах ацетилювання та окислення, сприяє побудові та функціонуваннюепітелію та ендотелію. Залізо стимулює утворення гемоглобіну, забезпечуєтранспорт кисню в тканини. Йод – необхідний для синтезу гормонів щитовидноїзалози. Цинк і мідь необхідні для формування скелета та регенерації тканин,входять до складу деяких гормонів, наприклад інсуліну, підтримуютькислотно-лужну рівновагу. Марганець бере участь у синтезі мукополісахаридів,інсуліну, метаболізмі жирів та діяльності імунної системи. Із холінуутворюється ацетилхолін – медіатор нервового збудження, холін входить до складуфосфоліпіда лецетину, він відіграє важливу роль в обміні фосфоліпідів.Пантотенова кислота відіграє важливу роль у процесах ацетилювання та окислення,сприяє побудові та функціонуванню епітелію та ендотелію. Інші мікроелементивідіграють важливу роль у процесах білкового, вуглеводного обмінів, вокисно-відновних процесах.Комплекс вітамінів, мінералів і особливих біологічноактивних речовин для зміцнення волосся та нігтів, а також профілактикиоблисіння. Гальмує розвиток дерматитів шкіри, підтримує здоровий стан шкіри,волосся та нігтів.Прискорює ріст волосся та регенерацію тканинорганізму, балансує живлення волосяних фолікулів. Запобігає випаданню іламкості волосся, розшаруванню нігтів.Фармакокінетика. Не досліджувалась.

Показання для застосування. Застосовується укомплексному лікуванніяк допоміжний засіб при контактній та хронічнійекземах, атопічному дерматиті, нейродерміті, станах шкіри, які характеризуютьсясухістю та гіперкератозом, станах облисіння та алопеції.

Спосібзастосування та дози. Дорослим і дітям старше 12 років внутрішньо по 1 таблетціна добу після їжі. Курс лікування - 1-2 місяці. Після перерви тривалістю 1місяць лікар може призначити повторний курс.

Побічна дія. Можливі алергічні реакціїдо компонентів препарату у вигляді обмежених шкірних висипів, кропив’янки.

Протипоказання. Підвищена чутливість докомпонентів препарату.

Передозування. При застосуванні врекомендованих дозах проявів передозування не відмічено.

Особливості застосування. Не можна перевищувати дозу,яка вказана в інструкції. Питання про доцільність застосування препаратувагітним та жінкам, що годують груддю, лікар вирішує індивідуально. Зверніть увагу на цілісність захисної негерметичноїстрічки навколо кришки та верхньої частини банки. Упаковку відкривайте,натискуючи кришку, і повертаючи її за стрілкою OPEN. Відкрийте герметичнуплівку під пластиковою кришкою на поверхні банки.

Взаємодія з лікарськими засобами. Не рекомендуєтьсяпризначати у поєднанні з іншими полівітамінними препаратами, оскільки можливепередозування жиророзчинних вітамінів.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі15 - 30єС, в захищеному від вологи та світла місці. Зберігати в місці,недоступному для дітей.Термін придатності - 3 роки
Переглядів: 1726 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я