А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

0

Уросепт (Urosept)

http:tynis.infoміжнародна та хiмiчна назви: пiпемiдова кислота;2-піперазин-5-оксо-8-етил-5,8-дигідро-піридо(2,3-d)-піримідин-6-карбоновакислота;

основні фізико-хімічні властивості: супозиторії білого або білого з жовтуватимвідтінком кольору, сигароподібної форми;

склад: 1 супозиторій містить0,20 г кислоти піпемідової тригідрату уперерахуванні на суху речовину;допоміжна речовина: жир твердий.

Форма випуску. Супозиторії.

Фармакотерапевтична група. Антибактерiальнi засоби групи хінолонів. Код АТСJ01MB04.

Фармакологічні властивості.Фармакодинамiка

. Уроантисептик хінолонового ряду. Дієбактерицидно, має активність відносно більшості грамнегативних мікроорганізмів,а також відносно деяких грампозитивних мікроорганізмів, зокрема Staphylococcusaureus.Фармакокінетика. Максимальна концентрація препарату у плазмі кровівизначається через 2–3 години після прийому і співпадає з часом максимальноїконцентрації препарату у сечі. Екскретується нирками в незмінному вигляді.

Показання для застосування. Інфекційно-запальні захворювання, спричиненічутливими до піпемідової кислоти мікроорганізмами, в т.ч. пієлонефрит, уретрит,цистит, простатит.

Спосіб застосування та дози. Застосовують по 1 супозиторію вагінально аборектально 2 рази на добу протягом 10 днів. За необхідності дози збільшують до 3супозиторіїв, тобто по 1 супозиторію 3 рази на добу.

Побічна дія. Можливі нудота, блювання, діарея, алергічні реакціїу вигляді шкірного висипу.

Протипоказання. Виражені порушення нирок (клiренс креатинiну менше10 мл/хв), виражені порушення функції печінки, I і III триместри вагітності,дитячий вік, підвищена чутливість до піпемідової кислоти.

Передозування. При появі нудоти, блювання, шкірного висипутимчасово припинити застосування препарату.

Особливості застосування. У процесі лікування слід уникати ультрафіолетовогоопромінення через підвищений ризик виникнення фотосенсибілізації; збільшитикількість споживаної рідини (під контролем діуреза). Активність препаратузростає при олуженні сечі.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не виявлені будь-які взаємодії піпемідовоїкислоти з лікарськими засобами.

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому, недоступному для дітей,захищеному від світла місці при температурі 8–15єС.Термін придатності – 3 роки
Переглядів: 1319 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я