А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

0

Гастрофект (Gastrofect)

міжнародна та хімічна назви: betaine citrate (триметилгліцину цитрат), 1–карбокси – (2-гідрокси- 1,2,3 – пропантрикарбоксилат) – N,N,N –триметилметанамініум;

основні фізико-хімічні властивості: плоскі, білі таблетки з лимонним запахом, щорозчиняються у воді із шипучою реакцією;

склад:1таблетка містить бетаїну цитрату 2,0 г;допоміжні речовини: натрію гідрокарбонат, кислота лимонна безводна,манітол, ароматизатор лимонний, натрію бензоат, натрію сахарин, макрогол 6000.

Форма випуску.Таблетки шипучі.

Фармакотерапевтичнагрупа. Препарати,що застосовуються при захворюваннях печінки, ліпотропні засоби. АТС А05 В А50.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Бетаїн є донатором метилових груп, що забезпечують нормальне функціонуванняпечінки як органа, а також є необхідними для нормальної репродукції печінковихклітин та нейтралізації печінкою різноманітних токсичних речовин, що надходятьз їжею, або утворюються в організмі в результаті обміну речовин.Препарат поліпшує процеси травлення, сприяючи утворенню і виділеннюжовчі; сприятливо впливає на обмін ліпідів: зменшує вміст жиру в печінковихклітинах і тригліцеридів у крові, які є одним з факторів розвиткуатеросклерозу.Препарат підвищує толерантність організму до їжі з надлишковим вмістомжирів, білків і алкоголю, а також сприяє підвищенню фізичної й інтелектуальноїактивності.Фармакокінетика.Швидко всмоктується в шлунково-кишковому тракті. Виведення препарату тайого метаболітів здійснюється в основному нирками.

Показання для застосування.Препарат показаний для:поліпшення травлення при різних порушеннях режиму харчування (надмірневживання їжі, багатої на білки та жири, надлишкове вживання алкоголю,нерегулярне харчування);симптоматичного лікування диспептичних проявів (почуття важкості ідискомфорту в епігастральній ділянці та правому підребер’ї, нудота, відрижка,печія, метеоризм тощо).Препарат призначають з метою нормалізації ліпідного обміну(гіпертригліцеридемія, жировий гепатоз). Хворим з помірно вираженоюгіпертригліцеридемією препарат показаний як допоміжний засіб за умовидотримання дієти та регулярного контролю рівня ліпідів у крові.Препарат рекомендується для застосування в період високої розумової іфізичної активності.

Спосіб застосування та дози.Розчинити таблетку в половині склянки води.Дорослим і дітям старшим 12 років приймати по 1-3 таблетки на день упроміжках між прийомами їжі.

Побічна дія.Доскладу препарату входить макрогол, що у рідких випадках може викликатидиспептичні явища і діарею.

Протипоказання. Підвищеначутливість до компонентів препарату.

Передозування.Випадківпередозування препарату невідомо, однак при можливому його виникненні необхіднопровести промивання шлунка та призначити симптоматичну терапію.

Особливості застосування.Якщодиспептичні прояви зберігаються більше 3 днів, слід переглянути доцільністьподальшого застосування препарату.Препарат дає лужний ефект, внаслідок чого може знизитись кислотністьшлункового вмісту.При дотриманні низькосольової дієти та розрахунку добового споживаннясолі варто враховувати, що кожна таблетка препарату містить близько 450 мгнатрію.Оскільки немає достатньої кількості клінічних досліджень щодо впливубетаїну на вагітність, бажано уникати використання препарату під часвагітності.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.Бетаїну цитрат може знижувати активність антибіотиків у сечі, щонеобхідно враховувати при проведенні антибіотикотерапії у хворих з інфекцієюсечовивідних шляхів.

Умови та термін зберігання.ЗБЕРІГАТИ В НЕДОСТУПНОМУ ДЛЯ ДІТЕЙ МІСЦІЗберігати усухому місці при температурі 15 - 25°С.Термін зберігання - 3 роки
 
Каждой аптеке желательно иметь свой сайт - это ведь отдельно представительство в интеренете. Но доверять создание необходимо профессионалам. Компания NewMark специализуется в том числе не только на создании качественных сайтов интернет-аптек, но и продвижение сайтов как в Москве, так и по всему миру или отдельно взятой стране или городу.
Переглядів: 1318 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я