А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Уролесан (Urolesane)

основні фізико-хімічні властивості: рідина від зеленувато-коричневого докоричневого кольору, з характерним запахом м’яти;

склад: 1 мл препарату містить олії ялиці 0,0676 г, олії м’яти перцевої 0,0169г, олії рицинової 0,09295 г, плодів моркви дикої екстракту рідкого 0,19435 г,шишок хмелю екстракту рідкого 0,2788 г, трави материнки екстракту рідкого0,19295 г; допоміжні речовини: трилон Б.

Форма випуску. Рідина.

Фармакотерапевтична група. Спазмолітики, що діють на сечові шляхи. Код АТСG04В D20**.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Уролесан® належить до групилікарських засобів, які сприяють виведенню сечових конкрементів (також жовчнихконкрементів). Складові ефірних олій, що входять до складу препарату, зменшуютьзапальні процеси, сприяють посиленню кровопостачання нирок і печінки,справляють діуретичну, жовчогінну та бактерицидну дію, утворюють захиснийколоїд в сечі, а також нормалізують тонус (зупиняють спастичне скорочення)гладкої мускулатури верхніх сечових шляхів і жовчного міхура. Завдяки високійрозчинності та капілярній активності ефірні олії легко всмоктуються в кров.Стимулюючи нирковий та печінковий кровообіг, вони викликають збільшення сечо-та жовчовиділення. Препарат має виражений протизапальний ефект, сприяє відтокужовчі, виведенню піску та каменців з нирок, сечового та жовчного міхурів.Препарат виявляє також м’які седативні властивості, що дуже важливо привідходженні конкрементів.Фармакокінетика.Не вивчалась.

Показання для застосування. Уролесан® призначають дорослим і дітямстарше 7 років при лікуванні сечокам’яної та жовчнокам’яної хвороб, сечовихдіатезів, гострих і підгострих калькульозних пієлонефритів і хронічниххолециститів, дискінезії жовчних шляхів.

Спосіб застосування та дози. Приймають внутрішньо, перед їдою.Дози для дорослих: по 8 - 10 крапель (на цукор) 3 рази на добу.Тривалість прийому становить 5 - 30 днів. За необхідності можливі повторнікурси. При печінкових та ниркових коліках разова доза становить 15 - 20крапель.Дози для дітей7 - 14 років: по 5 - 6 крапель (на цукор) 3 разина добу. Разову дозу, частоту і тривалість курсу встановлює індивідуально лікар!

Побічна дія. Можливі нудота, запаморочення, диспептичні явища.

Протипоказання. Алергічна реакція на компоненти препарату.

Передозування. Можливі легке запаморочення, нудота. Призначаютьвідповідне лікування (рясне тепле питво, спокій, активоване вугілля, атропінусульфату 0,0005 – 0,001 г).

Особливості застосування. Не застосовувати, якщо діаметр каменів перевищує 3мм. Досвід застосування препарату жінками в період вагітності і лактаціївідсутній. За необхідності застосування дітям до 7 років рекомендуєтьсяУролесан® сироп.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія з іншими лікарськими засобами невідома.

Умови та терміни зберігання. Зберігати в недоступному для дітей,захищеному від світла місці при температурі не вище 20°С. Після розкриття флакона термін придатності препарату не змінюється придотриманні умов зберігання.Термін придатності – 2 роки
Переглядів: 2537 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я