А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Уровіт (Urovitum)

основні фізико-хімічні властивості:прозора рідина бурого кольору з ароматнимзапахом;склад: 100 мл. настойки містять:материнка звичайна - 0,75 г, чаполочі пахучої трава -0,3 г, споришу трава - 1 г, вівсапосівного насіння - 1 г, цикорію корінь - 0,15 г;допоміжні речовини цукор, спирт етиловий45 %.

Форма випуску. Настойка.

Фармакологічна група. Препарати, щозастосовуються в урології, спазмолітики включно. АТС: G04В.

Фармакологічні властивості.Терапевтичнадія препарату зумовлена комбінованим ефектом рослинних засобів, кожен з якихмає характерні для нього властивості.Материнка звичайна, або душицямістить в траві ефірні олії, флавоноїди, аскорбінову кислота та інші складові.Основні фармакологічні ефекти викликають компоненти ефірної олії - тимол ікарвакрол. Материнка, а також тимол здавна застосовувалися в народній медицинідля стимулювання діурезу, як протизапальний, антимікробний засіб при запаленнісечостатевих шляхів, підвищеній нервовій і статевій збудливості. Трава чаполочіпахучої або зубрівка містить кумарин та деякі ароматичні кислоти, що зумовлюєїї ефект окислення багатьох речовин, що накопичуються при запальних процесах,сприяє зменшенню активності гнійних процесів, полегшенню перебігу захворюваньнирок та сечовивідних шляхів.Трава споришу є основною складовоючастиною цього комплексу. Містить кверцетин, флавоноїди, дубильні речовини.Вони попереджують утворення сечових каменів за рахунок дії розчинних сполуккремнію, підвищують діурез, виводять з сечею надлишок іонів натрію і хлору,збільшуючи фільтрацію в ниркових клубочках та зменшуючи зворотну реабсорбцію вниркових канальцях.Насіння вівса посівного зменшуєнабряки, викликані хворобами нирок завдяки вмісту в ньому стероїдних сапонінів(авенакозиду А), органічних кислот (щавлевої, малонової та ерукової), мінеральнихсолей (фосфорних, кальцієвих та ін). Корінь, цикорію проявляє широкийтерапевтичний ефект, у тому числі за рахунок вмісту гіркого глікозиду інтибіну,секвітерпенових лактонів (лактуцину та лактупікрину), тритерпенів, кумариновогоглікозиду цикорину та багатьох вітамінів. Вони зумовлюють стимулюючий ефект нароботу серцевого м’яза, що покращує кровообіг і сечогінну ю при захворюванняхнирок.


Фармакокінетика. Комплексний препаратрослинного походження, тому фармакокінетику важко прослідкувати.

Показання для застосування.Призначаютьпри запальних захворюваннях сечостатевих органів, при нирковокам’яній хворобі.

Спосіб застосування тадози. Дорослимпризначають по 1 ч. ложці 3 рази на день за З0 хвилин до їжі.

Побічна дія. У деяких пацієнтів можуть спостерігатисяпрояви підвищеної чутливості до компонентів препарату. При значномупередозуванні і невиконанні рекомендацій може спостерігатися пригніченняцентральної нервової системи, дихальна і серцево-судинна недостатність.

Протипоказання. З обережністю призначаютьпри вагітності, матерям -годувальницям та хворим нагломерулонефрит. Не призначають дітям до 14 років та хворим на цукровий діабет.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. Може посилювати дію антисептиків, протизапальних тасечогінних лікарських засобів, посилювати ефекти протимікробних препаратів, щозастосовуються при лікуванні захворювань сечостатевих органів.

Передозування. При значному передозуванніможе спостерігатися пригнічення центральної нервової системи, дихальна і серцево-судиннанедостатність.

Особливості застосування. З обережністю призначаютьособам з індивідуальною підвищеною чутливістю організму до компонентівпрепарату.

Умови та термін зберігання.Зберігатиу прохолодному, захищеному від світла та недоступному для дітей місті. Призберіганні допускається випадання осаду. Термін придатності - 2 роки
Переглядів: 1546 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я