А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

0

Упсавіт мультивітамін (Upsavit multivitamin)

основні фізико-хімічні властивості: таблетка округлої форми, жовтого кольору, з лимонним ароматом;

склад:1 таблетка містить: Вітаміни та мікроелементи Кількість еквівалентна Форма, в якій вітаміни та мікроелементи представлені у препараті Кількість на таблетку Вітамін

А 3000 МО Ретинолу пальмінат 12,000 мг Вітамін

В1 1,600 мг Кокарбоксилаза 2,450 мг Вітамін

В2 2,000мг Рибофлавіну натрію фосфат 2,540 мг Вітамін

В5 6,870 мг Кальцію пантотенат 15,000 мг Вітамін

В6 4,110 мг Піридоксину гідрохлорид 5,000 мг Вітамін

В12 0,004 мг Ціанкобаламін 0,1 % 4,000 мг Вітамін

С 150,000 мг Кислота аскорбінова 150,000 мг Вітамін

Е 20 МО DL-альфа токоферолу ацетат 40,000 мг Вітамін

РР 30,000 мг Нікотинамід 30,000 мг Вітамін

Н 0,150 мг d-біотин 0,150 мг Вітамін

В9 0,400 мг Кислота фолієва 0,400 мг Цинк 1,435 мг Цинку сульфат 6,310 мг Мідь 0,420мг Міді сульфату пентагідрат 1,650 мг Селен 0,025 мг Натрію селеніту пентагідрат 0,083 мг; допоміжні речовини: натрію гідрокарбонат, кислота лимонна, магніюцитрат безводний, калію бензоат, сорбітол, аспартам, ароматизатор лайму.

Форма випуску. Таблетки шипучі.

Фармакотерапевтична група.Полівітамінні препарати з мікроелементами. Код АТС: А11А А04.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.Препарат містить 11 найважливіших вітамінів улікувально-профілактичних дозах, а також мікроелементи: цинк, мідь, селен.Вітаміни, що входять до складу препарату, забезпечують нормальнефункціонування всіх органів і систем організму:вітамін А – сітківки ока та суглобів;вітамін В1 – вуглеводного обміну та нервової тканини;вітамін В2 – білкового обміну та синтезу нейромедіаторів;вітамін В5 – жирового, білкового, вуглеводного обміну, тасинтезу гормонів;вітамін В6 – білкового обміну та нервової тканини;вітамін В12 – кровотворення та розвиток сполучних тканин;вітамін С – засвоєння заліза, утворення сполучних тканин, стимуляціюзахисних сил організму та антиоксидантних властивостей;вітамін Е – антиоксидантних властивостей та синтез гормонів;вітамін РР – тканинного дихання, вуглеводного та жирового обміну;вітамін Н – синтез вуглеводів і жирів, активізацію обміну речовин;вітамін В9 – ріст клітин і кровотворення.Мікроелементи: цинк входить до складу ферментів і інсуліну, забезпечуєнормальне функціонування шкіри, необхідний при загоюванні ран і рості клітин;мідь входить до складу ферментів, бере участь у кровотворенні і розвиткукісткової тканини; селен входить до складу глутатіонпероксидази, що єнайважливішим антиоксидантним фактором.Фармакокінетика.Фармакокінетика препарату недосліджувалась.

Показання для застосування. Лікування гіпо- та авітамінозів, пов’язаних з недостатнім надходженнямв організм вітамінів і мінеральних речовин або з незбалансованим харчуванням удорослих і підлітків.

Спосіб застосування та дози.Дорослим і дітям старше 12 років – по 1 таблетці на добу протягом 10 -30 діб. Попередньо таблетку слід розчинити в Ѕ склянки води.Не перевищувати рекомендованої дози.

Побічна дія. Іноді можливі поодинокі випадки алергії.

Протипоказання.Хворі на фенілкетонурію, оскільки до складу препарату входить аспартам.Підвищена чутливість до вітамінів або мікроелементів, що входять доскладу препарату. Діти віком до 12 років.

Передозування.Можлива поява симптомів гіпервітамінозу А (у дорослих: сонливість,в’ялість, головний біль, нудота; у дітей: блювання, пітливість, шкірнівисипання) у разі довготривалого прийому препарату в дозі, що перевищує 6000 МО(2 таблетки на добу) або у разі однократного масивного прийому препаратудитиною віком до року.При ознаках передозування необхідно припинитиприйом препарату та звернутися до лікаря.

Особливості застосування.Препарат немістить цукру і тому може використовуватися для лукування хворих на цукровийдіабет. Потреба організму у вітамінах і мікроелементах може бути задоволена призбалансованому та різноманітному харчуванні, основою якого є традиційніпродукти (фрукти, овочі, м’ясо, яйця, риба, крупи, молочні продукти).Вагітність: у перші 3 місяці вагітності не рекомендується приймати вітамін Ачерез можливість тератогенної дії. В період лактації добова доза не повиннаперевищувати 6000 МО (2 таблетки).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.Оскільки в препараті присутній вітамін А (ретинол), його вміст слідвраховувати при одночасному прийомі з іншими лікарськими засобами, що містятьвітамін А.

Умови та термін зберігання.Зберігати в сухому, недоступному для дітей місці, при температурі невище 25 °С. Термін зберігання - 4 роки
Переглядів: 1064 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я