А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Ультрасорб (Ultrasorb)

основні фізико-хімічні властивості: порошок сірувато-чорного кольору беззапаху.

склад: дисперговане та модифіковане активне волокнистевугілля та модифікований природний палигорскіт у співвідношенні 2 : 3

Форма випуску. Порошок.

Фармакотерапевтична група. Ентеросорбент. Код АТС А07ВС10**

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.Ультрасорб® – це комбінований адсорбуючий препарат(ентеросорбент), до складу якого входять активне модифіковане волокнистевугілля та модифікований природний сорбент на основі глинистого мінералупалигорскіт у співвідношені 2:3.Вуглецевий компонент - дисперговане активневолокнисте вугілля, яке містить модифікуючі елементи K; Mg; Zn. Механізм діївуглецевого компоненту препарату включає очищення організму не тільки тому, щовін поглинає токсини, але й тому, що нормалізує білковий, ліпідний таелектролітний обміни. Він також знижує концентрацію токсичних пероксидівліпідів та вільних радикалів в організмі. Крім того, вуглецевий компонент віонній формі здатний виводити з організму радіонукліди і водночас вводити ворганізм життєво важливі елементи – K, Mg, Zn. Таким чином, вуглецевийкомпонент, очищуючи організм загалом, стимулює його біологічну активність,збільшує природну елімінацію радіонуклідів.Глинистий компонент – модифікований фероціанідомміді природний глинистий сорбент палигорскіт, селективно сорбує цезій,позитивно впливає на перетравлювання всіх поживних сполук.Фармакокінетика.Ультрасорб® не всмоктується при пероральномузастосуванні. Препарат сприяє перерозподілу вмісту розчинних речовин ушлунково-кишковому тракті.При проходженні препарату через травний тракт неутворюються шкідливі або токсичні речовини, які здатні проникати у кров’янерусло та зв’язуватися з білками, накопичуватися в різних тканинах, плевральнійна суглобових порожнинах, проникати через гематоенцефалічний бар’єр, плаценту,в молоко матері.

Показання для застосування. Ультрасорб® застосовують для лікуваннягострих та хронічних інтоксикацій організму, обумовлених ендогенними таекологічнозалежними захворюваннями, профзахворюванями у працюючих векстремальних умовах, що супроводжуються ризиком отруєння радіонуклідами таважкими металами. Ефективний засіб при хронічному гепатиті та у комплекснійтерапії гемабластозів.Препарат ефективний щодо швидкого зниженнярадіоактивного забруднення організму.

Спосіб застосування та дози. Препарат приймають по 0,5-1 г 2-3 рази надень у проміжках між їжею протягом 7-14 діб.Ультрасорб® приймають внутрішньо за 1,5 – 2 годинидо або після їжі чи прийому лікарських засобів у вигляді суспензії (0,5 – 1 гна ⅓ склянки води).Як профілактичний засіб для працюючих векстремальних умовах препарат призначається в разовій дозі 0,1 г на 1 кг маситіла (у вигляді суспензії розчиняючи необхідну дозу у Ѕ склянки води) за1-1,5 год. до входження в зону дії екстремальних факторів.

Побічна дія. При тривалому прийомі препарату може мати місцезапор. З метою запобігання цьому явищу для пацієнтів, схильних до запору,рекомендується призначати послаблювальні засоби.

Протипоказання. При загостренні хвороб, пов’язаних з ушкодженнямшлунково-кишкового тракту, призначення препарату небажане. Інших протипоказаньта обмежень для призначення препарату немає.

Передозування. Передозування препарату не призводить до гострогоабо хронічного отруєння, але може призвести до запору. У таких випадкахнеобхідно призначати проносне.

Особливості застосування. Інші лікарські засоби повинні призначатисяза 1,5-2 год. до прийому або через 1,5-2 год. після прийому Ультрасорбу®. Взв’язку з тим, що препарат не всмоктується при пероральному прийомі запереченьзастосування у дітей, вагітних жінок та у період лактації немає.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Призначення препарату одночасно з іншимилікарськими засобами, які здатні адсорбуватись на Ультрасорбі®, небажане. Такавзаємодія призводить до втрати (частково або повністю) фармакологічнихвластивостей як ентеросорбенту, так і супутніх препаратів, а також доуповільнення фармакодинаміки та суттєвої зміни фармакокінетики зазначенихпрепаратів.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому місці, окремо відречовин, що виділяють гази та пари, при температурі від 15˚С до 25˚С.Термін придатності - 5 років
Переглядів: 1449 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я