А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Гастрофарм (Gastropharm)

фізико-хімічні властивості: таблетки правильної круглої форми, діаметорм25 мм, з рівними краями і насічкою, бежево-коричневого кольору, кисло-солодкіна смак;склад: 1 таблетка містить субстанції Гастрофарм (висушених життєздатних клітинLactobacillus Bulgaricus штам -51 (LB 51) ібіологічно активних продуктів їх життєдіяльності) 1,575 г;допоміжні речовини

: цукор, магнію стеарат. Форма випуску. Таблетки. Фармакотерапевтична група. Засобидля лікування кислотозалежних захворювань. Код АТС А02Х.

Фармакологічні властивості. Природний біологічно активний препарат длялікування гастриту і виразкової хвороби. Лікувальна дія є результатом високоговмісту білків (25-35%) переважно Lactobacillus bulgaricus - 51 (LB-51) ібіологічно активних речовин його життєдіяльності. Речовини, які продукує LB-51(молочна і яблучна кислота, нуклеїнові кислоти, ряд альфа-амінокислот,поліпептиди і полісахариди), сприятливо впливають на слизову оболонкушлунково-кишкового тракту.

Показання для застосування. Лікування гострих і хронічних гастритів зпідвищеною кислотністю шлункового соку, виразкова хвороба шлунка ідванадцятипалої кишки у дітей старше 3 років і дорослих, невиразкова диспепсія.Як профілактичний засіб Гастрофарм® застосовують під час іпісля лікування препаратами, які подразнюють шлунково-кишковий тракт; привживанні їжі, яка спричиняє підвищення кислотності шлункового соку; післязловживання алкоголем і тютюном.

Спосіб застосування та дози. Таблетки приймають перорально, 3 рази надобу, за Ѕ год. до їди, розжовуючи з невеликою кількістю води. Разовадоза для дорослих становить 2,5-5,0 г (1- 2 таблетки), а для дітей старше 3років– 1,25 г (Ѕ таблетки).При гострих гастритах і недостатньому лікувальному ефекті добову дозуможна збільшити вдвічі.Ефект від лікування настає звичайно наприкінці першого тижня. Длязакріплення результатів бажано приймати Гастрофарм® не менше місяця.У разі необхідності можливо більш тривале застосування препарату. Термінлікування залежить від перебігу захворювання.Добова профілактична доза становить 2-3 таблетки.

Побічна дія. Не встановлена. Протипоказання. Невстановлені.

Передозування. Випадки передозування не відомі.

Особливості застосування. Вміст 900 мг сахарози слід брати до уваги припризначенні препарату хворим на діабет.Вагітність і лактація. Шкідливий вплив наплід/дитину не встановлений.

Керування автомобілями і виконання роботи, якавимагає концентрації уваги.Не встановлений негативний ефект прикеруванні автотранспортними засобами і роботі з автоматизованими механізмами.

Взаємодія зіншими лікарськими засобами. Негативніфармацевтичні, фармакодинамічні і фармакокінетичні взаємодії з іншимилікарськими засобами не встановлені.

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому місці при температурі не вище25єС. Зберігати у недоступному для дітей місці! Термін придатності –4 роки. Не застосовувати після закінченнятерміну придатності!
Переглядів: 1831 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я