А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Альфарона (Alfarona)

міжнародна назва: interferon alfa-2b;

основні фізико-хімічні властивості: ліофілізований порошок або пориста масабілого або світло-жовтого кольору, гігроскопічний;

склад: 1 флакон містить інтерферону альфа-2b людськогорекомбінатного 50 000 МО;допоміжні речовини: поліглюкін, натрію хлорид,натрію фосфат однозаміщений 2-водневий, натрію фосфат двозаміщений.

Форма випуску. Ліофілізат для приготування розчину дляінтраназального застосування.

Фармакотерапевтична група. Імуностимулюючі засоби. Код АТС L03A B05.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Альфарона – людський рекомбінатнийінтерферон альфа-2b – білок, синтезований штамом Escherichia coli, у генетичнийапарат якого вбудовано ген людського лейкоцитарного інтерферону альфа 2b. Маєантивірусну, протипухлинну, імуномодулюючу активність. Препарат, як і всіінтерферони, може призводити до появи антитіл до інтерферону і, як наслідок, дозниження лікувального ефекту препарату.Фармакокінетика. При парентеральному введенні препаратпіддається розпаду, частково виводиться в незміненому вигляді, головним чином,нирками.

Показання для застосування. Профілактика та лікування гострихреспіраторних захворювань та грипу у дорослих на початкових стадіяхзахворювання.

Спосіб застосування та дози. Дорослим інтраназально. Вміст флаконарозчиняють у 5 мл води для ін’єкцій.При перших ознаках захворювання грипом та іншимигострими респіраторними вірусними інфекціями: дорослим – по 3 краплі у кожнуніздрю 5 - 6 разів на добу (разова доза – 3 000 МО, добова – 15 000 - 18 000МО).Для профілактики гострих респіраторних захворювань ігрипу: при контакті з хворим та/або при переохолодженні по 3 краплі у кожнуніздрю 2 рази на добу протягом 5 - 7 днів. За необхідності профілактичні курсиповторюють. При одноразовому контакті достатньо одного закапування. Присезонному підвищенні захворюванності – відповідно вранці 1 раз через 1 - 2 дні.Після закапування рекомендується зробити легкиймасаж пальцями кінцівки носа протягом декількох хвилин для рівномірногорозподілу препарату в носовій порожнині.

Побічна дія. Індивідуальна непереносимість препаратівінтерферону.

Протипоказання. Підвищена чутливість до інтерферону; алергічнізахворювання, які мають тяжкі форми; вагітність; дитячий вік.

Передозування. Не виявлено.

Особливості застосування. Введення препарату шляхом ін’єкційкатегорично заборонено!Після закінчення терміну придатності застосуванняпрепарату неприпустимо. Препарат не підлягає переконтролю та подовженню термінупридатності після його закінчення.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Одночасне застосування інтраназальнихсудинозвужувальних засобів не рекомендується (сприяє додатковому висушуваннюслизової оболонки носа).

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, сухому,захищеному від світла місці при температурі не вище 10°С. Термін придатності –2 роки.Розчин препарату зберігати не більше 10 днів ухолодильнику. Не заморожувати
Переглядів: 831 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я