А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Гастропін (Gastropin)

основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина від жовтувато-бурого дочервонувато-бурого кольору, характерного запаху;

склад: 100 мл препарату містять: валеріани настойки - 50 мл, полину настойки -40 мл, беладони настойки - 10 мл.

Форма випуску. Краплі.

Фармакотерапевтична група. Спазмолітики укомбінаціїз іншимипрепаратами.Код АТС А03E D.

Фармакологічні властивості. Препарат має спазмолітичну та знеболювальнудію, переважно при спазмах гладкої мускулатури органів черевної порожнини, атакож зменшує явища брадикардії при перезбудженні блукаючого нерва.Фармакологічні ефекти препарату обумовлені активністю хімічних речовин, яківходять до його складу.

Показання для застосування. Невиразкова диспепсія, хронічний гастрит зізниженою секреторною функцією шлунка, дискінезія жовчовивідних шляхів загіпертонічним типом.

Спосіб застосування та дози. Краплі призначають внутрішньо дорослим по 10– 15 крапель 2 – 3 рази на добу (до їжі). Тривалість курсу лікування залежитьвід характеру, вираженості захворювання, досягнутого терапевтичного ефекту.

Побічна дія. Препарат, як правило, переноситься добре,проте у деяких хворих можуть спостерігатися розширення зіниць та поява сухостіу роті. При індивідуальній підвищеній чутливостіможливий розвиток алергічних реакцій (почервоніння та висипи на шкірі,свербіж).

Протипоказання. Застосування протипоказане при глаукомі та припідвищеній чутливості до компонентів препарату.

Передозування. При передозуванні препарату можлива поява сухості уроті, розширення зіниць та інших клінічних симптомів, що характерні дляпередозування атропіноподібними та іншими холінолітичними речовинами.Негайне припинення вживання препарату і вчаснопризначені заходи екстреної допомоги (промивання шлунка, введення активованоговугілля тощо) та симптоматичне лікування сприяють швидкому усуненню клінічних проявівпередозування.

Особливості застосування. Препарат може впливати на швидкість реакції, томупри його застосуванні слід утримуватись від керування транспортними засобами тароботи з потенційно небезпечними механізмами. Оскільки до складу препарату входить етиловий спирт,його не рекомендується вживати дітям до 12 роківі жінкам у періоди вагітності та годування груддю.

Взаємодія зіншими лікарськими засобами. Краплімають здатність потенціювати дію аналгетичних та спазмолітичних засобів.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі від 8°C до 15°C, узахищеному від світла місці. Зберігати в недоступному для дітей місці. Термінпридатності - 2 роки
Переглядів: 934 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я