А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

0

Гастромед (Gastromed)

міжнародна назва: Gastromed;

основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина червонувато-бурого кольору,з характерним запахом, гірка на смак. При змішуванні з водою каламутніє.

склад: 50 мл розчину містять настойки валеріани 20 мл, настойки полину15 мл,настойки м’яти перцевої 10 мл, настойки беладони 5 мл.

Форма випуску. Краплі.

Фармакотерапевтична група. Препарат для лікування функціональних порушеньшлунково-кишкового тракту. КОД АТС А03Е D.

Фармакологічні властивості. Гастромедє знеболювальним засобом,що в першу чергу обумовлено дією речовини беладони. Препарат має також помірнийспазмолітичний ефект, виявляє седативну дію за рахунок речовин валеріани ім’яти, а також (за рахунок полину) нормалізує функцію шлунка.

Показання для застосування. Гастромед призначають при болю у шлунку,пов’язаному з його захворюваннями, невиразковій диспепсії, хронічному гастритізі зниженою секреторною функцією шлунка, дискинезії жовчовивідних шляхів загіпертонічним типом.

Спосіб застосування та дози. Приймають Гастромед з невеликою кількістюкипґяченої води. Дорослі – 15-30 крапель 3-4 рази на добу. Діти з 3 до 12років, залежно від віку, приймають 4-6 крапель 3-4 рази на добу.Перед застосуванням збовтувати. Тривалість курсу лікування визначаєлікар залежно від перебігу захворювання.

Побічна дія. При тривалому застосуванні препарату можливімлявість, сонливість, алергічні реакції (почервоніння шкіри, свербіж).

Протипоказання. Індивідуальна підвищена чутливість до речовинрослинного поход-ження, які містяться у складових частинах крапель.Препарат не рекомендується вживати дітям до 3 років.

Передозування. При передозуванні препарату можливі алергічніреакції (почервоніння шкіри, кропив’янка, набряк, а також може виникнутинудота, блювання, сплутаність свідомості). Терапія симптоматична, промиванняшлунка.

Особливості застосування. Оскільки до складу крапель входить настойка м’яти танастойка красавки не рекомендується вживати жінкам у період вагітності тагодування груддю.Під час прийому Гастромеду не рекомендується керувати транспортнимизасобами та працювати з потенційно небезпечними механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не встановлена.

Умови та термін зберігання. Зберігають у прохолодному (8-15˚С), захищеномувід світла, недоступному для дітей місці. Термін придатності – 3 роки.Оберігайтепрепарат від прямих сонячних променів!При зберіганнідопускається випадання осаду
 
Переглядів: 1375 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я