А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Альтан (Altan)

основні фізико-хімічні властивості: таблетки, вкриті оболонкою, білого кольору.На поперечному зрізі видно два шари;

склад: 1 таблетка містить 10 мг альтану у перерахунку на суху речовину івміст елаготанінів 60%;допоміжні речовини: цукор, крохмаль картопляний, кальцію стеарат,повідон, аеросил, магнію сульфат, тальк, масло вазелінове, віск бджолиний,титану діоксид.

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Засоби для лікування кислотозалежних захворювань.Код АТС А02Х.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Комплексний препарат з речовинполіфенольної природи – похідних елаготанінів(елагова і галова кислоти,етилгалат, альнітаніни та ін.), отриманий із шишок вільхи клейкої – Alnus glutinosa(L.) Gaertn. та вільхи сірої Alnus incana (L.) Moench. родини березових –Betulaceae, що проявляють гастропротекторну та противиразкову дію. Наявність у складі препарату гідролізованих танінів(елагової та галової кислоти) забезпечує препарату антимікробну дію відносно Staphylococcus aureus, Salmonella enteridis, Enterobacter aerogenes,Citrobacter diversus. Протизапальна активність препарату реалізується зарахунок вмісту флавоноїдів, що проявляють антиоксидантні властивості,попереджуючи пероксидацію ліпідів та блокуючи утворення біореактивних формкисню. Пригнічення активності ферментів у циклі арахідонової кислоти призводитьдо зменшення синтезу медіаторів запалення. Репаративну активність препаратузабезпечують флавоноїди (кверцетин, рутин, катехін, лейкоантенціан та ін.), якістимулюють синтез білка, покращують місцеве кровопостачання. Препарат невпливає на секреторну функцію шлунка.Фармакокінетика. Не вивчена.

Показання для застосування. Гастрити – незалежно від характеру порушень кислотоутворюючої функції залоз шлунка; невиразкова диспепсія; хронічні гастродуоденіти. Укомплексному лікуванні виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалоїкишки, колітів таентероколітів.

Спосіб застосування та дози. Таблетки Альтанудорослі приймають внутрішньо за 15 – 20 хвилин до їди по 1 таблетці 2–3 рази на добу. Тривалість курсу лікування залежить від тяжкості захворювання іможе становити від 1-го до 2-х місяців. Дітям та підліткам від 9 до 16 років призначають по 1 таблетці 2 разина добу. Тривалість курсу лікування становить 1 місяць.

Побічна дія. Не встановлена.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату абоіндивідуальна чулливість до танінвміщуючих лікарських засобів.

Передозування. При тривалому застосуванні можливі проявипідвищеної чутливості до препарату у вигляді алергічних реакцій, що потребуютьвідміни препарату та проведення симптоматичної терапії.

Особливості застосування. Альтан належить до практично нетоксичнихпрепаратів, але його застосування під час вагітності та лактації можливе тількитоді, коли передбачувана користь для матері перевищує потенційний ризик дляплода або дитини. Клінічні дані щодо застосування препарату для лікування дітей до 9років відсутні.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При комбінації препарату з нестероїднимипротизапальними засобами посилюється протизапальна дія. Поліфенольна основатаблеток Альтану сприяє утворенню комплексів із солями важких металів і втраченню фармакологічноїактивності. Тому їх неможна призначати у поєднанні з альмагелем,препаратами вісмуту, заліза та іншими лікарськимизасобами, які містять іони металів.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світла,недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 0С. Термінпридатності – 3 роки
Переглядів: 935 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я