А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Альгофін (Algofin)

основні фізико-хімічні властивості: мазь темно-зеленого кольоруз оливковим відтінком і приємним хвойним запахом;

склад: 1 г мазі містить хлорофіло-каротинової пасти 0,25г, до складу якої входять білок з незамінними амінокислотами 45 - 50%, ліпіди 8- 10% з поліненасиченими жирними кислотами до 80% від загальної кількостіліпідів, каротиноїди 15 - 20 мг%, похідні хлорофілів 400 - 500 мг%, терпени таполіізоприноїди 1,8 - 2,2%, плівкоутворювачі на основі природних церезинів 6 -8%; допоміжні речовини: вазелін.

Форма випуску. Мазь.

Фармакотерапевтична група. Засоби для лікування ран і виразкових уражень. Код АТС D03А Х50.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Мазь має антимікробний спектр дії на грампозитивні таграмнегативні, аеробні та анаеробні, спороутворюючі та аспорогеннімікроорганізми: стафілококи, стрептококи, синьогнійну і кишкову палички,клебсієлу, клостридії, пептококи, збудників неспецифічної і специфічноїінфекції та інші мікроорганізми у вигляді монокультур і мікробних асоціацій, атакож відносно госпітальних штамів бактерій з полірезистентністю до іншиххіміотерапевтичних препаратів. Альгофін ефективний стосовно протея, пневмокока,палички риносклероми і грибків роду Candida.Препарат справляє протизапальну дію, підсилює регенераційний ірепараційний процес, має гіперосмолярні властивості, знижує показники токсикозуу хворих з обширними опіками, трофічними порушеннями з різними ускладненнями,радіаційними виразками.При місцевому застосуванні майже не спричиняє алергізуючої та іншоїпобічної дії, сприяє розвитку грануляційної тканини, не пошкоджує життєздатніклітини базального і поверхневого шару шкіри. Фармакокінетика.Не вивчалася.

Показання длязастосування. Лікуваннягнійно-запальних, трофічних, радіаційних уражень м’яких тканин різноїлокалізації, таких як ампутаційні культі; рани асептичні або інфіковані:трофічні виразки; пролежні з гнійними ускладненнями післяоперційні рани;нориці: абсцеси; флегмони; опіки II-IV ступеня термічні, хімічні (спричиненікислотами, лугами, фенолом); радіаційні виразки;у складікомбінованої терапії запальних захворювань шкіри (піодермія, бешиховезапалення)

Спосіб застосування та дози. Мазь Альгофін застосовують місцево. Післястандартного оброблення ран і опіків мазь наносять безпосередньо на пошкодженуповерхню чи у вигляді аплікацій на стерильних серветках. Лікування можнапроводити відкритим і закритим способом. У випадку закритого способу лікуваннямаззю на тампонах або серветках покривають пошкоджену поверхню і накладаютьстерильну марлеву пов’язку. Тампонами, просоченими маззю, можна заповнюватипорожнини гнійних ран після хірургічного оброблення, марлеві турунди з маззювводять у норицеві ходи.При лікуванні гнійних ран, незалежно від віку, мазь застосовують 1 разна добу на попередньо очищену від гною і некротичних мас поверхню. При лікуванніопіків мазь Альгофін застосовують 2-3 рази на тиждень, залежно від глибиниураження і кількості гною. При лікуванні трофічних ушкоджень пов’язку замінюють1 - 2 рази протягом 3 діб, контролюючи розвиток грануляції. Разова дозапрепарату становить 1 - 5 г. Курсова доза препарату залежить від площі рановоїповерхні і ступеня гнійної ексудації і звичайно досягає, незалежно від віку,300 - 400 г. Тривалість лікування визначається динамікою очищення ран відгнійно-некротичних мас, купіюванням запального процесу, розвитком грануляцій істановить у середньому 15-25 днів.При запальних захворюваннях, незалежно від віку, в дерматологічнійпрактиці мазь Альгофін наносять тонким шаром на шкіру 1 - 2 рази на день або намарлеву пов’язку з подальшою аплікацією на ерозивну поверхню.Курс лікуваннястановить 1 - 2 тижні. За наявності на виразках чи ерозіях гнійного ексудату,його попередньо очищують розчином фурациліну 1:500, перекису водню 3% чи борноїкислоти 1 - 2%.Мазь діє як дезодорант, знімаючи тяжкий солодкуватий запах при процесахз гнійно-некротичним вмістом, які в”яло загоюються.

Побічна дія. В окремих випадках при лікуванні опіків і трофічнихвиразок застосування мазі може спричинювати відчуття печіння, яке як минаєсамостійно, так і потребує попереднього оброблення ранової поверхні місцевимианестетиками.

Протипоказання. Не виявлені.

Передозування. У клініці не спостерігалось.

Особливості застосування. При лікуванні маззю дітей звертати увагу на наявністьіндивідуальної алергічної реакції. При вагітності і лактації протипоказаньнемає.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не має несумісності з іншими лікарськимимзасобами.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці притемпературі не вище 25°С. Термін придатності - 4 роки
Переглядів: 997 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я