А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Альгопікс (Algopix)

основні фізико-хімічні властивості: густа рідинатемно-зеленого кольору, зі специфічним запахом дьогтю та різким смаком;

склад:200 г рідини містять дьогтюялівцевого 1 г, екстракту зелених мікроводоростей спиртового 6 г, кислотисаліцилової 2 г;допоміжні речовини: гелева основа,натрію хлорид, есенцiя Альгопiкс, вода очищена.Форма випуску. Рідинадля зовнішнього застосування.Фармакотерапевтична група.Дерматологічні засоби. Код АТС D 11А Х20**.Фармакологічні властивості. Хімічнісполуки, що містяться у зелених мікроводоростях, сприяють процесу епітелізаціїушкоджених тканин при різних патологічних процесах шкірних покривів і прилеглихтканин. Ялівцевий дьоготь має протизапальний, знеболювальний ефект та усуваєсвербіж. Саліцилова кислота в невеликих концентраціях має кератопластичну дію,а також протизапальні та протисвербіжні ефекти.У поєднанні з ялівцевим дьогтемсприяє швидшому проникненню останнього в шкіру та збільшує його терапевтичнийвплив.Препарат не подразнює шкіру. Примитті волосся забезпечує стійку піну та велику її кількість, усуває злущенийепідерміс, зменшує еритему (почервоніння) шкіри. Фармакокінетика. Невивчалась.Показання для застосування. Застосовуєтьсяяк допоміжний і профілактичний засіб при жирній і сухій себореї. У комплексномулікуванні себорейного дерматиту і висівкоподібного лишаю з ушкодженнямволосистого покриву голови.

Спосіб застосування та дози. Альгопікс застосовуєтьсядля обробки волосяної частини голови. 15 - 30 г препарату (1 - 2 столові ложки)наносяться на заздалегідь зволожене волосся і за допомогою втирання досягаєтьсяповне покриття волосся і шкіри голови піною. Нанесена рідина залишається на 5 -10 хв з метою кращого проникнення в шари шкірного покриву, після чогозмивається великою кількістю води. Рекомендується триразове застосуванняпрепарату протягом 1 - 2 тижнів. З метою уникнення рецидивівчастота застосування після досягнення лікувального ефекту - 1-2 рази натиждень. Частота застосування і тривалість лікування, залежать від видузахворювання і його тяжкості.

Побічнадія. Альгопікспереноситься добре і небажані лікарські реакції, пов'язані з йогозастосуванням, поодинокі. Іноді на місці застосування можуть спостерігатисяалергічні реакції у вигляді почервоніння, свербежу та печіння. Тривалезастосування препарату може привести до надмірного висушуванняшкіри.

Протипоказання. Підвищенаіндивідуальна чутливість (алергії) до компонентів препарату.Передозування. При правильномузастосуванні передозування препарату неможливе. При випадковому поглинанні рідиниможе спостерігатися підвищене слиновиділення, нудота і блювання. У подібнихвипадках необхідне рясне промивання порожнини рота і шлунка, а при необхідностізастосування симптоматичних засобів. При випадковому або помилковомузастосуванні Альгопіксу на великих ділянках тіла можлива поява системнихефектів - головного болю, запаморочення, шуму у вухах.

Особливості застосування. Альгопікс неповинен застосовуватися у випадках порушення цілісності шкіри, слизовихоболонок, у порожнини рота і в очі. При потраплянні рідини в очі можутьспостерігатися сльозотеча, почервоніння кон'юнктиви і печіння. При почервоніннішкіри після застосування препарату, появи свербежу або відчуття печіння,необхідно припинити його застосування, оскільки, можливо, ці симптоми є проявомалергічної реакції. Застосовувати уважно прибронхіальній астмі, оскільки містить саліцилову кислоту. Уникати впливу сонячногосвітла протягом 24 год після застосування препарату.Альгопікс може призвести до зміникольору волосся у людей з білявим, освітленим або забарвленим волоссям (черезвміст дьогтю). Препарат не можна застосовувати вдитячому віці, оскільки відсутні дані про ефективність і безпеку йогозастосування. Рекомендується не застосовуватиАльгопікс під час вагітності і годування груддю. Всупереч тому, що контактнийчас між лікарськими речовинами і шкірою дуже короткий, можливе системневсмоктування через шкіру голови і появу системних ефектів, особливосаліцилової кислоти.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами.Альгопікс може застосовуватися одночасно з іншими лікарськими засобами длямісцевого застосування (вкл. кортикостероїдами). Вінне повинен застосовуватися одночасно з косметичними препаратами, які сильновисушують шкіру, і під час ультрафіолетового опромінення.Умови та термін зберігання. Зберігати внедоступному для дітей місці. Зберігати у захищеному від світла тапровітрюваному місці при температурі не вище 25°С.Термін придатності – 2 роки. Після розкриття флакону термін зберігання до 30днів
Переглядів: 2525 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я