А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Гастрокінд (Gastrokind)

основні фізико-хімічні властивості: білі двоплощинні таблетки зі скошеноюгранню;

склад: 1 таблетка (100 мг) містить Arsenicum album D6 20 мг, Croton tiglium D620 мг, Okoubaka D4 20 мг, Veratrum album D12 20 мг;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, тальк, магнію стеарат.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості. Активні інгредієнти препарату усувають розлади,зумовлені зміною харчування в грудних дітей, і функціональні шлунково-кишковірозлади у дітей молодшого віку, які супроводжуються метеоризмом, запором, болему череві, нудотою, блюванням і діареєю.

Показання для застосування. Шлунково-кишкові розлади,які зумовлені зміною харчування у грудних дітей (метеоризм, запор та болі прицих станах); функціональні шлунково-кишкові розлади у дітей молодшого віку, якісупроводжуються болем, нудотою, блюванням і діареєю.

Спосібзастосування

та дози.Діти від 0 до 1року: - при гострих симптомах - по 1 таблетці щогодини, але не більше 6таблеток на добу; - після ослаблення симптоматики - по 1 таблетці 4 рази надобу.Діти від 1 року до 6 років: - при гострих симптомах - по 2 таблеткищогодини, але не більше 12 таблеток на добу; - після ослаблення симптоматики - по 2 таблетки 4 рази на добу.Курс лікування: 3– 6 днів.Таблетки приймати за півгодини до або через півгодини після їди, даючиїм розчинитися в роті. При лікуванні немовлят таблетки можна розчиняти вневеликій кількості води (наприклад, у чайній ложці). При відсутності поліпшення після закінчення 3 днів лікування препаратомабо при частому повторенні симптомів слід змінити тактику лікування.

Побічна дія. Не відома.

Протипоказання. Дотепер не відомі.

Передозування. Не виявлене.

Особливості застосування. При застосуванні гомеопатичних лікарських засобів можливетимчасове первинне погіршення симптомів захворювання. У цьому випадку слідзнизити частоту і дозування препарату і, після регресії небажаних симптомів,відновити прийом препарату відповідно до інструкції. У разі вираженогопервинного погіршення, що супроводжується поганою переносимістю препарату, слідприпинити його застосування.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не відома.

Умови та термін зберігання. Зберігати при кімнатній температурі (15 - 25єC) у недоступному для дітей місці.Термінпридатності 5 років.Не застосовувати після зазначеної на упаковці дати закінчення термінупридатності
Переглядів: 1362 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я