А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Алфлутоп (Alflutop)

основні фізико-хімічнівластивості: розчинпрозорий, від світло-жовтого до коричневого кольору;склад: 1 мл розчину містить 0,01 г біоактивногоконцентрату із морських організмів (високомолекулярні мукополісахариди,амінокислоти, пептиди з малою молекулярною масою, іони натрію, калію, кальцію,магнію, залізо, мідь і цинк);допоміжні речовими: фенол, вода дистильована.

Форма випуску. Розчин для ін'єкцій.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при патологіїопорно-рухового апарату. Код АТС: М09А Х10.

Фармакологічні властивості.Алфлутоп мас вираженупротизапальну, аналгезуючу, регенеративну, хондропротекторну та знеболювальнудію при різних формах остеоартрозу.Препарат запобігає руйнуваннюмакромолекулярних структур сполучної тканини, стимулює процеси відновленнянормальної структури в тканинах суглобового хряща та навколо суглобовоїділянки.Протизапальна дія та стимуляціявідновлених процесів зумовлені впливом на гіалуронідазу. яка перестаєдеполімеризувати гіалуронову кислоту.Специфічні компоненти препаратуактивізують біосинтез гіалуронової кислоти, тим самим покращується якістьсиновіальної рідини та ушкодженого хряща.Обидва ці ефекти, пригніченняактивності гіалуронідази та стимуляція синтезу гіалуронової кислоти, діютьсинергічно та зумовлюють кінцевий результат протизапальної дії. уповільненняпроцесу дегенерації хрящової тканини та активізацію процесів відновлення вушкоджених тканинах та відповідне покращення якості життя хворих.

Показання для застосування.Дегенеративні ревматичнізахворювання:-остеоартроз дрібних і великихсуглобів рук і ніг;-остеохондроз і спондильоз;-коксартроз:-гонартроз:-наслідки після травматичних іпісляопераційних ушкоджень опорно-рухового апарату.

Спосіб застосування тадози.При поліостеоартрозі таостеохондрозі препарат уводять глибоко внутрішньом'язово, по 1 мл на день(всього 20 ін'єкцій). Курс повторити через 3 місяці.При переважному ушкодженні великихсуглобів препарат уводять внутрішньосуглобово, по 1-2 мл у кожний суглоб, зінтервалом 3-4 дні, всього по 5-6 ін'єкцій в кожний суглоб. Можливе поєднаннявнутрішньом'язового і внутрішньосуглобового методів уведення. Курс лікуваннядоцільно повторити через 6 місяців.

Побічна дія.Рідко спостерігають дерматит,почервоніння шкіри і відчуття жару в місці введення препарату, короткочасніміалгії. В окремих випадках при внутрішньосуглобових ін'єкціях можливепосилення больового синдрому.

Протипоказання.Не рекомендуєтьсявикористовувати при вагітності та лактаціі, оскільки в ці періоди підвищуєтьсячутливість до препарату.

Передозування.Випадків передозування неспостерігалося..

Особливості застосування. Перші ознаки поліпшення стану хворихз'являються на 2-му тижні від початку лікування.

Взаємодія з

іншими лікарськими засобами.Дані відсутні.

Умови та термін зберігання. Зберігати в прохолодному (8//15 °С),захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Термін зберігання - 2роки. Зберігати в недоступному для дітей місці
Переглядів: 2104 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я