А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Гастритол "др. кляйн" (Gastritol"dr. klein")

основні фізико-хімічні

властивості: прозора коричнева рідина зтиповим смаком;

склад: 100 мл препарату містятьрідкі екстракти із трави перстачу гусячого (4-6:1) 35 мл, квіток ромашкилікарської (5-7:1) 20 мл, коренів солодки (4-6:1) 15 мл, коренів дягелю (3-5:1)5 мл, трави кардобенедикта (5-8:1) 5 мл, трави полину гіркого (7-10:1) 5 мл, травизвіробою звичайного (5-7:1) 15 мл;допоміжна речовина: етанол 40 об. %.

Форма випуску. Краплі для пероральногозастосування.

Фармакотерапевтична група. Інші антацидні противиразкові засоби, препарати длялікування метеоризму. Код АТС А02 Х.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.Гастритол "Др. Кляйн"містить ряд активних речовин, які викликають місцевий ефект ушлунково-кишковому тракті і чинять центральну дію на секреторну і моторнуфункції шлунка. Potentilla anserinum (перстач гусячий) чинитьспазмолітичну дію на мускулатуру шлунково-кишкового тракту. Корінь солодкимістить гліциризинову кислоту, яка має сильну протизапальну дію і стимулюєутворення грануляційної тканини, а також знижує тонус і моторикушлунково-кишкового тракту. Збільшується васкуляризація слизової оболонкишлунка. Ромашка лікарська чинить протизапальний, антиалергічний і регенеруючийефекти. Хамазулен швидко і глибоко проникає в слизову оболонку. Активаціягіпофіз-адреналової системи призводить до посиленого вивільнення кортикотропінуі кортизону. Протизапальну й антиалергічну дію мають також b-фарнезен та a-бісаболол. Carduus benedictus(кардобенедикт) містить гіркий глікозид кніцин, який так само, як і гіркіречовини, що містяться в дягелі, поліпшує абдомінальний кровообіг, тим самимприскорюючи загоювання виразки і ураження слизової оболонки шлунка. Гіркаречовина полину гіркого підвищує моторику шлунка і поліпшує гастрокардіальнісимптоми. Оскільки виразка є психосоматичним захворюванням, Hypericumperforatum (звіробій звичайний) впливає на психо-вегетативні розлади, якнайважливіший ульцерогенний фактор. Hypericum perforatum діє якпарасимпатолітичний засіб. Його ефективність трохи менша, ніж в атропіну, і вінне проявляє побічних ефектів, сприяє зменшенню секреції шлункового соку.Фармакокінетика.Дані про фармакокінетичнівластивості фіксованої комбінації зазначених активнихінгредієнтів відсутні. Відомі дані,які стосуються окремих лікарських компонентів. Протеза системними фармакологічнимиефектами, що спостерігаються після прийому препарату внутрішньо, можна судитипро його всмоктування у шлунково-кишковому тракті.Кумарини і фуранокумарини ізкоренів дягеля легко всмоктуються у шлунково-кишковому тракті.Фармакокінетичні дослідження окремихголовних інгредієнтів показали, що майже 80% активних речовин із коренівсолодки метаболізуються у печінці.α-Бісаболол,що міститься у квітках ромашки лікарської, резорбується тканинами як післяприйому внутрішньо, так і після нанесення на шкіру. Виводиться він головнимчином із сечею і лише в невеликій кількості – з дихальним повітрям. Що жстосується трави звіробою звичайного, то існують фармакокінетичні дані длягіперицину і псевдогіперицину: після швидкої фази всмоктування рівноважнаконцентрація (steady state) цих лікарських речовин у крові досягається через 4дні. Клінічно значущої кумуляції гіперицину не спостерігалося.

Показання для застосування. Функціональна диспепсія, метеоризм,гастрити, в тому числі хронічний гіперацидний гастрит, а також у складікомплексного лікування виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки.

Спосіб застосування і дози.Завідсутності інших призначень приймати по 20–30 крапель, розчинених у невеликійкількості води, 3 рази на день. Перед вживанням збовтувати.

Побічні дії. Дуже рідко. В осіб зі світлою і дуже світлочутливоюшкірою можуть спостерігатися шкірні реакції за типом сонячного опіку(почервоніння). В окремих випадках можливі алергічні реакції при відомійгіперчутливості до будь-якого з інгредієнтів препарату.

Протипоказання. Гіперчутливість добудь-якого з інгредієнтів препарату.

Передозування. Повідомлень про випадкипередозування не надходило. Отже, відсутні і відповідні дані. При застосуванніпрепарату в діапазоні терапевтичних доз ризик передозування практичновідсутній.

Особливості застосування. Препарат не слід прийматижінкам під час вагітності і в період лактації, а також дітям до 12 років черезвідсутність достатнього досвіду його застосування в подібних випадках.Препарат містить 40 об. % алкоголю.Застосування препарату в діапазонітерапевтичних доз не впливає на керування транспортними засобами.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. В окремих випадках препарати, що містять Hypericumperforatum (звіробій звичайний), можуть знижувати ефективність іншихлікарських засобів (наприклад, при призначенні протизгортальних засобівкумаринового ряду, циклоспорину, гормональних протизаплідних засобів абодигоксину). У разі одночасного призначення інших медикаментів слідпроконсультуватися з лікарем.

Умови і термін зберігання. Зберігати при кімнатнійтемпературі, у недоступному для дітей місці.Термін придатності препарату - 3 роки.Не застосовувати препарат післязакінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.Примітка. Утворення пластівців абопомутніння, що спостерігається у препаратах, приготовлених на рослинній основі,не викликає негативних ефектів і не знижує ефективності цих препаратів. Щоб уникнутиутворення пластівців або помутніння препарату флакон не слід зберігати вхолодильнику
Переглядів: 947 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я