А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Тонзилотрен (Tonsilotren)

основні фізико-хімічні властивості: білі, матові, іноді зокремими темними крапками, двоплощинні таблетки зі скошеною кромкою, без запахуабо з легким сірчистим запахом;

склад: 1 таблетка містить Atropinum sulfuricum D5 12,5 мг,Hepar sulfuris D3 10 мг, Kalium bichromicum D4 50 мг, Silicea D2 5 мг,Mercurius bijodatus D8 25 мг;допоміжні речовини: лактози моногідрат, сахароза, магнію стеарат.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Гомеопатичний лікарський засіб.

Фармакологічні властивості. Завдяки різнобічному впливу п’ятьохгомеопатичних складових, які містяться в Тонзилотрені, препарат ефективний урізних стадіях тонзиліту, від початкових симптомів до хронічно рецидивуючоїформи.Atropinum sulfuricum, який міститься в ліках, діє впочатковій стадії захворювання при високій температурі, що супроводжуєтьсясильним почервонінням глотки і набряком мигдаликів, а також вираженимутрудненням при ковтанні. Mercurius bijodatus сприяє, насамперед, зменшеннюгіпертрофованих носоглоткових мигдаликів та мигдаликів зіва, а також зменшеннюнабряклості лімфатичних вузлів шиї. Hepar sulfuris діє прихронічно-рецидивуючих запаленнях, що перебігають з нагноєннями і наривами ісупроводжуються колючим різким болем, який поширюється на вуха. Затяжні процесиз утрудненим ковтанням, в т.ч. з глибокими виразками на невеликих обмежених ділянках,а також зі збільшенням мигдаликів і поліпів піддаються впливу Kaliumbichromicum. Silicea сприяє грануляції, що, в свою чергу, форсує процесзагоєння абсцесів, а також завдяки стимуляції імунної системи сприяє активнішійпротидії бактеріальній інфекції і зміцненню захисних властивостей організму.Препарат добре проявив себе також при лікуванні гіпертрофованих глотковихмигдаликів, особливо в дитячому віці.

Показання для застосування. Гостре запалення мигдаликів, катаральна талакунарна ангіна, хронічна і хронічно-рецидивна тонзилярна ангіна, збільшення(гіперплазія) мигдаликів, а також симптоматичне лікування після оперативноговидалення мигдаликів у дітей і дорослих.

Спосіб застосування

та дози. При гострих захворюваннях дорослимта дітям після 12 років приймати 1-2 таблетки кожну годину протягом 1-2 днів допокращання (до 12 разів на день); далі - по 1-2 таблетки 3 рази на день доповного одужання.Якщо після 7 днів лікування препаратом не спостерігається остаточноговидужання або з’явилися нові симптоми захворювання, слід зминити тактикулікування. Дітям від 1 року до 12 років приймати перші 1-2 дні по 1 таблетці черезкожні 2 години до покращання стану (до 8 разів на день), потім по 1 таблетці 3рази на день до повного одужання. Якщо після 8 днів лікування препаратом неспостерігається остаточного видужання або з’явилися нові симптоми захворювання,слід зминити тактику лікування. Прихронічно-рецидивній ангіні, а також при збільшенні піднебінних мигдаликівдорослим і дітям після 12 років приймати по 1-2 таблетки 3 рази на день.Дітям від 1 рокудо 12 років приймати по 1 таблетці 3 рази на день. Прихронічно-рецидивній ангіні потрібно проводити повторні курси лікування(декілька курсів на рік по 6-8 тижнів). Таблетки приймати за півгодини до, або через півгодини після їди,повільно розсмоктуючи в ротовій порожнині. Дітям до 3 років для зручностізастосування рекомендується таблетку подрібнити або розчинити в невеликійкількості води.

Побічна дія. Після застосування можливе підвищене слиновиділення.В цьому випадку дозу потрібно зменшити або припинити прийом препарату. Пришкірних реакціях , що спостерігаються зрідка, потрібно відмовитися від прийомупрепарату.

Протипоказання. Не рекомендується застосовувати пригіперчутливості до хрому. При захворюваннях щитовидної залози (гіпертиреоз) притривалому прийомі препарату необхідно проводити контроль показників щитовидноїзалози.

Передозування. Шкідливий вплив передозування дотепер невстановлено.

Особливості застосування. При застосуванні гомеопатичних лікарських засобівможливе тимчасове первинне погіршення. У цьому випадку слід знизити частоту ідозування препарату і, після регресії небажаних симптомів, відновити прийом препаратувідповідно до інструкції. У разі вираженого первинного погіршення, щосупроводжується поганою переносимістю препарату, слід припинити йогозастосування.Відповідно дозагальноприйнятих принципів, застосовувати препарат під час вагітності й уперіод лактації можна лише після об’єктивної оцінки співвідношення міжочікуваним корисним ефектом і можливим ризиком.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Невідома.

Умови та термін зберігання. Зберігати при кімнатній температурі (15-25 єC)в сухому, недоступному для дітей місці.Термінпридатності - 5 років.Не застосовувати після зазначеної на упаковці дати закінчення термінупридатності
Переглядів: 2163 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я