А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Тимоген (Thymogenum)

хімічна назва: дипептид, до структуриякого входять залишки амінокислот триптофану та глутаміну;

основні фізико-хімічнівластивості: прозора безбарвна рідина; рН від 7,0 до 8,0;склад: тимоген (дипептидглутаміл-триптофан) - 0,1 мг в 1 мл розчину;допоміжні речовини: натрію хлорид, натрїдкий, вода для ін'єкцій до 1 мл.

Форма випуску. Розчин для ін'єкцій

0,01%.

Фармакотерапевтичнагрупа. Імуностимулюючийзасіб. Код АТС L03 АХ.

ФармакологічнівластивостіФармакодинаміка. Тимоген маєімуностимулюючу дію, посилює неспецифічну резистентність організму, а також репаративні процеси. Посилює експресіюThy-1-антигену та збільшує концентрацію сАМРв попередниках Т-лімфоцитів; сприяє відновленню диференційованих антигенівТ-лімфоцитів. Фармакокінетика Не кумулює в організмі.

Показання длязастосування. Призначають при захворюваннях, які супроводжуються пригніченням імунітету (гостріі хронічні вірусні та бактеріальні інфекції, ревматоїдний артрит, бронхіальна астма,імунодефіцит радіаційного походження, імунодефіцит внаслідок рентгенівськогоопромінення), при пригніченні репаративних процесів як результату травм (переломи кісток,променеві опіки), при некротичних процесах. Препарат застосовують також з метою профілактикиускладнень інфекційних захворювань, хіміо- та променевої терапії, складних оперативних втручань.

Спосіб застосування тадози. Вводятьвнутрішньом'язово.Дорослим препаратвводять внутрішньом'язово по 50-100 мкг 1 раз на добу. Курсова доза - ЗООмкг-Імг. Дітям до 1 рокувнутрішньом'язово вводять у дозі 10мкг, 1-3 років-10-20 мкг, 4 - 6 років - 20 - 30 мкг, 7-14 років - 50 мкг.Тривалість введення -3 - 10 днів. Повторні курси (при необхідності) здійснюють через 1-6 місяців.

Побічна дія. Не виявлено, в томучислі при поєднанні з іншими лікарськими засобами.

Протипоказання. Індивідуальна підвищеначутливість до тимогену, алергія в анамнезі.

Передозування. Не виявлено.

Особливостізастосування. Лікування проводять під контролем показників імунного статус;

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. Сумісний практично з всіма лікарськими засобами різноманітнихфармакологічних груп і може використовуватися в поєднанні з традиційними засобами терапії.

Умови та термінзберігання. Зберігати у недоступному для дітей, захищеному від світла місці, при температурі не вище + 4 °С. Термінпридатності - 3 роки
Переглядів: 1587 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я