А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Алтейка (Alteyka)

основні фізико-хімічні властивості: сиропоподібна рідина червоно-бурого кольорузіспецифічним запахом;склад: 100 мл сиропу містять екстракту алтейногокореня (у перерахунку на 20% вмістполісахаридів) - 0,15 г;допоміжні речовини: ніпагін, ніпазол, спиртетиловий, цукор рафінад, вода очищена.

Форма випуску. Сироп.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовують при кашлі тапростудних захворюваннях. Відхаркувальні засоби. Корінь алтею. Код АТС R05СА05.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Сироп на основі екстракту алтейногокореня є комплексним рослинним препаратом, що містить полісахариди, як основнудіючу речовину, а також пектини, амінокислоти, крохмаль та інші. Препаратвиявляє бронхосекреторну, відхаркувальну, обволікаючу дії. Має слабкупротизапальну активність, виявляючи слабкий подразнювальний вплив на рецепторислизової оболонки шлунка, рефлекторно стимулює секрецію бронхіальних та слиннихзалоз. Активує утворення мокротиння, нормалізуючи його реологічні властивості(в’язкість, еластичність, адгезивність), підсилює перистальтичні рухи бронхіолі моторну функцію миготливого епітелію бронхів, сприяючи виведенню мокротиння.Рослинний полісахаридний слиз препарату, обволікаючи слизову оболонку шлунка,спричиняє цитопротективний і протизапальний ефекти, сприяючи регенераціїтканини, зменшує шлункову секрецію. Гастропротекторна дія тим сильніша татриваліша, чим вища кислотність шлункового соку. Фармакокінетика. Не досліджена.

Показання для застосування. Гострі і хронічні запальні захворюванняорганів дихання: ларингіти, трахеїти, бронхіти, бронхіальна астма, коклюш.Препарат застосовують також при захворюваннях шлунково-кишкового тракту:катаральних станах стравоходу, гастритах, виразковій хворобі шлунка тадванадцятипалої кишки, ентероколітах, особливо таких, що супроводжуютьсяпроносом.

Спосіб застосування та дози. Препарат призначають до їди: дорослим тадітям від 14 років по 1 столовій ложці сиропу 4-6 разів на добу; дітям від 7 до14 років - по 1 десертній ложці 4-6 разів на добу; дітям від 2 до 7 років - по1 чайній ложці сиропу 4-6 разів на добу; дітям від 1 до 2 років - по Ѕчайної ложки 3 - 4 рази на добу; дітям до 1 року - по Ѕ чайної ложки 1-2рази на добу.
Тривалість курсу терапії визначається індивідуально,залежно від ефективності лікування, як правило, становить 7-14 днів.

Побічна дія. Не виявлена.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Передозування. Не виявлене.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не виявлена.

Умови та терміни зберігання. Зберігати в недоступному для дітей,захищеному від світла місці, при температурі не вище 25°С. Термін придатності - 2 роки
Переглядів: 1913 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я