А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Терафлекс м (Theraflex m)

основні фізико-хімічні властивості: жовтувато-білийв’язкий крем із запахом камфори та ментолу;

склад: 1 г крему містить: глюкозаміну гідрохлориду 3 мг (0,3%), хондроїтинусульфату 8 мг (0,8%), камфори 32 мг (3,2%), олії м’яти перцевої 9 мг (0,9%);допоміжні речовини: алое, спиртцетиловий, ланолін, метилпарабен, поліетиленгліколь, пропіленгліколь, пропілпарабен,вода очищена, диметикон.Форма випуску. Крем.

Фармакотерапевтична група. Лікарські засоби, що застосовуються при патологіїопорно-рухового апарату. Код АТС М09Х А10**.

Фармакологічні властивості. Хондроїтину сульфат є високомолекулярним мукополісахаридом, який береучасть у побудові хрящової тканини. Знижує активність ферментів, які руйнуютьсуглобовий хрящ та стимулює його регенерацію. На ранніх стадіях запальногопроцесу хондроїтин сульфат знижує його активність й таким чином сповільнюєдегенерацію хрящової тканини. Сприяє зниженню больового синдрому, покращаннюфункції суглобів, зменшує потребу в нестероїдних протизапальних препаратах ухворих з остеоартрозом колінних та кульшових суглобів. Глюкозаміну гідрохлоридмає хондропротекторні властивості, знижує дефіцит глікозамінів в організмі,бере участь у біосинтезі протеогліканів та гіалуронової кислоти. Глюкозамінугідрохлорид селективно діє на суглобовий хрящ, є специфічним субстратом тастимулятором синтезу гіалуронової кислоти та протеогліканів, пригнічуєутворення супероксидних радикалів та ферментів, які обумовлюють ушкодженняхрящової тканини (колагенази та фосфоліпази).Камфора при місцевому застосуванні подразнює чутливі нервові закінченняшкіри та підшкірних тканин, розширює поверхневі судини, спричиняє відчуттяжару, покращує кровопостачання шкіри й підшкірних тканин, справляє помірнуантисептичну дію. Олія м’яти перцевої при місцевому застосуванні має помірнуантисептичну, протизапальну, анестезуючу та відволікаючу дії. Фармакокінетика. При місцевому застосуванні хондроїтин та глюкозамінвсмоктуються з поверхні шкіри, після чого лімфогенним та частково гематогеннимшляхом потрапляють у тканини найближчих хрящів та суглобів завдяки своїйтропності до хрящової тканини. Камфора та компоненти олії м’яти перцевої післянанесення на шкіру частково випаровуються у повітря, частково метаболізуються вклітинах шкіри.

Показання длязастосування. ТЕРАФЛЕКС Мкрем застосовується в комплексному лікуванні первинного та вторинногоостеоартрозу; остеохондрозу хребта та інших станів, що супроводжуютьсядегенеративно-дистрофічними змінами тканин суглобового хряща.Також використовується для симптоматичного лікування болю у спині тасуглобах після травматичних ушкоджень.

Спосіб застосування та дози. Дітям, старше 12 років, дорослим крем 2-3рази на добу наносять на шкіру над місцем ураження смужкою довжиною 0,5-1 см івтирають до повного всмоктування в шкіру. Курс лікування триває 4-5 тижнів. Запотреби курс лікування повторюють. Суворих обмежень щодо тривалостізастосування крему не існує.

Побічна дія. При підвищеній індивідуальній чутливості доінгредієнтів препарату можуть спостерігатися місцеві алергічні реакції увигляді шкірних висипань та свербежу. Протипоказання.Підвищенаіндивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів препарату (алергічніреакції), тяжкі захворювання органів дихання.

Передозування. Для крему ТЕРАФЛЕКС Мне описане. У разіпередозування рекомендується симптоматичне лікування.

Особливості застосування. Не наносити на ушкоджені ділянки шкіри. Клінічнідані щодо ефективності та безпечності застосування препарату у вагітних і підчас лактації відсутні.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Дані про вплив місцевого застосування кремуТЕРАФЛЕКС М на фармакодинаміку й фармакокінетику інших лікарських засобіввідсутні.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, сухому,темному місці при температурі не вище +27єС. Термін придатності – 2 роки
Переглядів: 1509 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я