А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Терафлекс (Theraflex)

основніфізико-хімічні властивості: овальні прозорі желатинові капсули, щомістять сіро-білий порошок;

склад: 1 капсула містить: глюкозаміну гідрохлориду 500 мг, натрію хондроїтину сульфату 400 мг;допоміжні речовини: натрію кроскармелоза,кислота стеаринова, магнію стеарат, марганцю сульфат, желатин.Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Лікарський засіб, що застосовується при патологіїопорно-рухового апарату. Код АТС М0 9АХ10.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Хондроїтину сульфат є високомолекулярним мукополісахаридом,який бере участь у побудові хрящової тканини. Знижує активність ферментів, якіруйнують суглобовий хрящ та стимулює його регенерацію. При ранніх стадіяхзапального процесу хондроїтин сульфат знижує його активність і таким чиномсповільнює дегенерацію хрящової тканини. Сприяє зниженню больового синдрому,покращанню функції суглобів, знижує потребу в нестероїдних протизапальнихпрепаратах у хворих з остеоартрозами колінних та кульшових суглобів.Глюкозаміну гідрохлорид має хондропротекторні властивості, знижує дефіцитглікозамінів в організмі, бере участь у біосинтезі протеогліканів тагіалуронової кислоти. Маючи тропність до хрящової тканини, глюкозамінгідрохлорид ініціює процес фіксації сірки при синтезі хондроїтинсірчаноїкислоти. Глюкозамін гідрохлорид селективно діє на суглобовий хрящ, єспецифічним субстратом та стимулятором синтезу гіалуронової кислоти тапротеогліканів, пригнічує утворення супероксидних радикалів та ферментів, якіобумовлюють пошкодження хрящової тканини (колагенази та фосфоліпази),попереджує руйнуючу дію глюкокортикоїдів на хондроцити та порушення біосинтезуглікозаміногліканів, індуковане нестероїдними протизапальними препаратами. Фармакокінетика. Всмоктування: після одноразового пероральногоприйому препарату в середній терапевтичній дозі максимальна концентраціяхондроїтин сульфату в плазмі крові досягається через 3-4 години, у синовіальнійрідині – через 4-5 годин. Біодоступність препарату становить 13%. Виведенняздійснюється, в основному, нирками протягом 24 годин. 90% прийнятого ентеральноглюкозаміну всмоктується з кишечнику. Понад 25% прийнятої дози потрапляє зплазми крові до хрящової тканини та синовіальних оболонок суглобів. У печінцічастина препарату метаболізується до сечовини, вуглекислого газу і води.

Показання для застосування. Терафлекс, капсули застосовуються при первинномута вторинному остеоартрозі; остеохондрозі хребта та його клінічних проявах;дегенеративно-дистрофічних захворюваннях хребта та суглобів; плечелопатковомуперіартриті; переломах (для прискорення утворення кісткової мозолі). Рекомендуєтьсядітям, старшим 12 років, дорослим, особам літнього віку в комплексі лікуваннязахворювань опорно-рухового апарату та інших станів, що супроводжуютьсядегенеративно-дистрофічними змінами тканин суглобового хрящу.

Спосіб застосування та дози. Дорослим та дітям старшим 12 років в першітри тижні застосовувати по 1 капсулі 3 рази на добу; в наступні дні – по 1капсулі 2 рази на добу. Капсули приймають всередину, запиваючи невеликоюкількістю води. Мінімальнатривалість прийому складає 2 місяці, при необхідності – більш тривало. Курсилікування звичайно повторюють з інтервалами 3 місяці, або після узгодження злікарем.

Побічна дія. При передозуванні або підвищеній індивідуальнійчутливості до інгредієнтів препарату іноді спостерігається відчуття незначноїнудоти, можливий біль в епігастральній області, метеоризм, діарея, пронос, упоодиноких випадках - алергічні реакції. Всі прояви зникають після відмінипрепарату.Протипоказання.Підвищенаіндивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів препарату (алергічніреакції). Фенілкетонурія. Дитячий вік до 12 років. Вагітність та періодлактації.

Передозування. Для препаратуТерафлексне описане. У разіпередозування рекомендується симптоматичне лікування.

Особливості застосування. Не перевищувати рекомендованої лікарем дози.Клінічні дані щодо ефективності та безпечності застосування препарату увагітних і під час лактації відсутні.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При комбінованому застосуванні Терафлекспосилює всмоктування з ШКТ тетрациклінів та зменшує – пеніцилінів іхлорамфеніколу. На тлі прийому препарату знижується потреба в нестероїднихпротизапальних засобах.

Умови та термін зберігання. При температурі не вище +25єС, усухому, темному місці, недоступному для дітей. Термін придатності – 3 роки.
Переглядів: 1483 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я