А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Теравіт прегна (Theravit pregna)

основні фізико-хімічні властивості: таблетки овальної форми,вкриті оболонкою бежевого кольору з рискою з одної сторони. На зламі видно ядрокоричневого кольору з вкрапленнями;

склад: 1 таблетка містить -вітамін А (у вигляді ретинолу пальмітату) – 1500 МО; b-каротин – 1500 МО;вітамін В1 (тіаміну гідрохлорид) - 3 мг; вітамін В2 (рибофлавін)- 3,4 мг; вітамін В3 (у вигляді ніацинаміду) - 20 мг; вітамін В5(у вигляді кальцію пантотенату) - 10 мг; вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид)- 10 мг; вітамін В12 (ціанокобаламін) - 12 мкг; фолієва кислота - 1мг; біотин - 30 мкг; вітамін С (аскорбінова кислота) - 100 мг; вітамін Е(a-токоферолу ацетат) - 30 МО; вітамін D3 (холекальциферол) - 250МО; залізо (увигляді заліза фумарату) - 60 мг; йод (у вигляді калію йодиду) - 150 мкг; мідь(у вигляді міді оксиду) - 2 мг; цинк (у вигляді цинку оксиду) - 25 мг; селен (увигляді натрію селенату) - 25 мкг; хром (у вигляді хрому хлориду) - 25мкг;молібден (у вигляді натрію молібдату) - 25 мкг; марганець (у вигляді марганцюсульфату) - 5 мг; магній (у вигляді магнію оксиду) -150 мг; кальцій (у вигляді200 мг кальцію цитрату) - 46 мг;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна,желатин, кислота стеаринова, натрію кроскармелоза, дикальцію фосфат,гідроксипропілметилцелюлоза, поліетиленгліколь, кремнію оксид, магнію стеарат,крохмаль, натрію аскорбат, аскорбілпальмітат, титану діоксид, магнію силікат,полівінілпіролідон, олія мінеральна, цукроза, заліза оксид.Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Полівітаміни з мікроелементами. Код АТС А11А А04.Фармакологічнівластивості. ТеравітПренатал – комбінований полівітамінний препарат, що містить мінеральніречовини. Вітамін А бере участь у процесахсприйняття кольору, адаптації зору людини до темряви. Необхідний для нормальноїрегенерації тканин. Забезпечує високий рівень антиоксидантного та імунногозахисту організму.

Вітамін В1 бере участь у регуляціївуглеводного обміну, забезпечує нормальну нервову провідність, сприяєприскоренню реакції і поліпшенню пам'яті.

Вітамін В2 - активний каталізаторпроцесів тканинного дихання і зорового сприйняття. Бере участь у кровотворенні,обміні вуглеводів і жирів. Перешкоджає розвитку дисбактеріозу.

Вітамін В3 (ніацин). Бере участь у процесахтканинного дихання, жирового і вуглеводного обміну, у регуляції функційголовного мозку, серцево-судинної системи, органів травлення і системи крові.

Пантотенова кислота (вітамін В5) входить до складу коензимуА, відіграючи важливу роль в обміні вуглеводів і жирів. Бере участь у синтезікомпонентів сполучної тканини, гормонів надниркових і статевих залоз; регулюєвсмоктування з кишечнику калію, глюкози, вітаміну Е.

Вітамін В6 бере участь в обмінібілків, синтезі нейромедіаторів, кровотворенні.

Вітамін В12 бере участь у синтезінуклеотидів, у процесах кровотворення і формуванні клітин нервових оболонок.

Фолієва кислота разом з вітаміном В12бере участь у синтезі нуклеотидів, стимулює процеси кровотворення і регенераціїтканин. Знижує утримання жиру в печінці.

Біотин відіграє важливу роль в обмінівуглеводів і жирних кислот. Впливає на стан шкіри, нервової системи ішлунково-кишкового тракту.

Вітамін С активно бере участь у регуляціїокисно-відновних процесів, в обміні вуглеводів, у синтезі стероїдних гормонів,катехоламінів, у згортанні крові. Посилює синтез колагену, стимулює процесирегенерації, нормалізує проникність капілярів. Як ключовий компонент системантиоксидантного та імунного захисту підвищує адаптаційні можливості організму,посилює його опір до інфекцій.

Вітамін D3 регулює обмін кальцію іфосфору в організмі, бере участь у побудові, мінералізації і регенераціїкісткової тканини.

Вітамін Е - важлива ланка антиоксидантноїсистеми організму. Бере участь у формуванні міжклітинної речовини, компонентівсполучної тканини і гладкої мускулатури.

Залізо бере участь у кровотворенні якскладова частина гемоглобіну. Входить до складу ряду життєво важливихферментних систем.

Йод бере участь в утворенні гормонівщитовидної залози, що регулюють функції серцево-судинної, центральної нервовоїсистеми, печінки, нирок та інших органів.

Мідь входить у систему антиоксидантногозахисту. Необхідна для нормальної діяльності залоз внутрішньої секреції,засвоєння заліза. Бере участь у мінералізації кісткової тканини.

Цинк бере участь у кровотворенні,синтезі амінокислот, реакціях імунного та антиоксидантного захисту, узберіганні і передачі генетичної інформації. Забезпечує нормальну функціюендокринних залоз, у тому числі вироблення інсуліну, підтримує статеву ірепродуктивну функції. Нормалізує жировий обмін.

Селен входить до складу найважливішихантиоксидантних ферментів. Синергіст вітаміну Е.

Хром,забезпечуючи нормальнуактивність інсуліну, бере участь у регуляції обміну глюкози.

Молібден входить до складу ряду ферментів,що регулюють білковий обмін.

Марганець забезпечує активність рядуантиоксидантних ферментів,бере участь у формуванні кісткової і хрящовоїтканини, дублює кальційзберігаючу функцію вітаміну D.

Магній нормалізує збудливість нервовоїсистеми, забезпечує нормальну діяльність кісткових м'язів і міокарда. Входитьдо системи антиоксидантного захисту організму. Кальцій є важливим структурним компонентом кісткової тканини,забезпечує нормальну проникність судинної стінки, нервову провідність,автоматизм серця, бере участь у скороченні поперечносмугастих і гладких м'язів,згортанні крові.Фармакокінетика. Враховуючи, що препаратмає сукупну дію його інгредієнтів, які усі разом не можуть бути простежені за допомогоюмаркерів або біохімічних тестів, проведення фармакокінетичних досліджень не єможливим.

Показання для застосування. Теравіт Прегна застосовують з лікувальною та профілактичною метою у жінокдо запліднення, під час вагітності і в післяпологовому періоді.

Спосіб застосування та дози. Приймати по 1 таблетці надень під час або після їжі в період планування вагітності, протягом всьогоперіоду вагітності та лактації.

Побічна дія. В поодиноких випадкахможуть спостерігатися алергічні реакції на компоненти препарату - свербіжшкіри, висип. Інші рідкісні побічні ефекти – пронос, дискомфорт в шлунку,запор. Вітамін В2 може викликати інтенсивне жовте забарвлення сечі,залізо може викликати сіро-чорне забарвлення калу.Протипоказання.Підвищенаіндивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів препарату (алергічніреакції).

Передозування. Для препарату“ТеравітПрегна” не описане. У разі передозування рекомендується симптоматичне лікування.

Особливості застосування. Слід бути обережним притяжких захворюваннях нирок і печінки, гострому панкреатиті, нещодавноперенесеному інфаркті міокарда, гіпертонічній хворобі.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Якпрепарат супроводу посилює ефективність і знижує число побічних ефектів на фонітривалої медикаментозної терапії. Прийом одночасно з антацидними препаратамипризводить до зменшення абсорбції заліза. Вітамін В6 стримує діюлеводопи.

Умови та термін зберігання. При температурі не вище25°С, у сухому, темному місці, недоступному для дітей. Термін придатності – 3роки
Переглядів: 1740 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я