А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Аджисепт (Agisept)

основні фізико-хімічні властивості:“АДЖИСЕПТ” класичний: червоногокольору, круглі, двоопуклі пастилки для смоктання з ароматом анісу і м’яти ікислим смаком;“АДЖИСЕПТ” з ментолом таевкаліптом: блакитного кольору, круглі, двоопуклі пастилки для смоктання зароматом ментолу та евкаліпта і кислим смаком;“АДЖИСЕПТ” з медом та лимоном:жовтого кольору, круглі, двоопуклі пастилки для смоктання з ароматом лимона ікислим смаком;“АДЖИСЕПТ” зі смаком апельсина:оранжевого кольору, круглі, двоопуклі пастилки для смоктання з ароматомапельсина і кислим смаком;“АДЖИСЕПТ” зі смаком лимона:жовтого кольору, круглі, двоопуклі пастилки для смоктання з ароматом лимона ікислим смаком;“АДЖИСЕПТ” зі смаком полуниці: червоного кольору, круглі, двоопукліпастилки для смоктання з ароматом полуниці і кислим смаком;

склад:1 пастилка для смоктання містить:2,4-дихлорбензиловий спирт...…………...1,2 мг,амілметакрезол..............................................0,6 мг,допоміжні речовини: кислота лимонна безводна, олія анісова, оліяевкаліптова, олія лимонна, медова віддушка, олія м’яти перцевої, ментол, лаурилсульфат натрію, глюкоза рідка, цукор, барвники: Carmoisine, Понсо 4R,індігокармін, карамельний, хіноліновий жовтий, “сонячний захід”, ароматизатори:апельсиновий, лимонний, полуничний.

Форма випуску.Пастилки для смоктання: класичний, з ментолом та евкаліптом,з медом та лимоном, зі смакомапельсина, зі смаком лимона, зі смаком полуниці.

Фармакотерапевтична група. Антисептичний препарат. Код АТС R02A A20.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Комбінований антисептичний препарат для місцевогозастосування у порожнині рота і глотки. Має протимікробну дію. Активний щодогрампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів.Натуральні лікувальні добавкиздійснюють протизапальну дію через слизову оболонку порожнини рота і глотки. Узв’язку з низькою системною абсорбцією дані про фармакокінетику препаратуАджисепт відсутні.

Показання для застосування. Інфекційно-запальні захворювання порожнинирота і глотки.

Спосіб застосування та дози. Дорослим призначають по 1 пастилцікожні 2 год. Максимальна добова доза — 8 пастилок. Дітям старше 12 роківпризначають по 1 пастилці кожні 4 години. Пастилки розсмоктують до повногорозчинення. Тривалість лікування – 3 – 4 дні. Побічна дія. Призастосуванні за показаннями у рекомендованих дозах побічної дії препарату невідзначено.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату. Дітидо 12 років.

Передозування. Випадкове або навмисне передозування препаратумалоймовірне. Передозування може проявлятися у вигляді дискомфорту з бокушлунково-кишкового тракту. У такому разі проводять симптоматичне лікування.

Особливі вказівки. При призначенні препарату пацієнтам, хворим нацукровий діабет, необхідно враховувати, що в кожній пастилці міститься цукор.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 30° С втемному місці, захищеному від впливу вологи, пилу та сонячних променів.Зберігати у недоступному для дітей місці.При дотриманні вищевказаних умов зберігання термін придатностіпрепарату становить 3 (три) роки.Не рекомендується використовувати препарат після закінчення термінупридатності, зазначеного на упаковці!
Переглядів: 919 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я