А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Тенотен (Tenoten)

основні фізико-хімічні властивості: таблетки плоскоциліндричної форми, з рискоюта фаскою від білого до білого з кремуватим або сіруватим відтінком кольору; наплоскому боці з рискою нанесено напис MATERIA MEDICA, на другому плоскому боцінанесено напис TENOTEN;

склад: 1таблетка містить антитіла до мозкоспецифічного білка S-100афінноочищені: суміш гомеопатичних розведень C12, C30 та C200 – 0,003 г;допоміжні речовини: лактоза, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат.

Форма випуску. Таблетки гомеопатичні

.

Фармакотерапевтична група. Гомеопатичний препарат. Засоби, які впливають нанервову систему. Код АТС N07X X10.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.Препарат виявляє анксіолітичну, антидепресивну,ноотропну, стрес-протекторну, антиастенічну, антиамнестичну, протигіпоксичну,нейропротекторну дію.Модифікує функціональну активність білка S-100, який здійснює в мозкупоєднання синаптичних (інформаційних) та метаболічних процесів. ЗдійснюєГАМК-міметичну та нейротрофічну дію, підвищує активність стреслімітуючихсистем, сприяє відновленню процесів нейрональної пластичності.Не викликає седативної, міорелаксантної, холінолітичної дії.В умовах інтоксикації, гіпоксії, при станах після гострого порушеннямозкового кровообігу здійснює нейропротекторну дію, обмежує зону ушкодження,поліпшує процеси навчання та пам’яті.Інгібує процеси перекисного окислення ліпідів. Фармакокінетика. Не вивчена.

Показання для застосування. Невротичні та неврозоподібні розлади з проявамитривоги або тривожно-депресивною симптоматикою; астенічні стани.Помірно виражені органічні порушення ЦНС, які супроводжуютьсянестійкістю емоційного фону, дратівливістю, апатією, зниженою активністю,зниженням пам’яті, вегетативними порушеннями.

Спосіб застосування та дози. На один прийом – 1 таблетку (тримати в роті доповного розчинення).Залежно від тяжкості стану приймати 1-12 таблеток на добу:від 1 таблетки вранці натще при легких неврозоподібних розладах до 6прийомів до 2 таблеток при виражених тривожно-депресивних порушеннях. Курслікування – 1-3 місяці; за необхідності курс лікування можна продовжити до 6місяців або повторити через 1-2 місяці.

Побічна дія. Не спостерігалася.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату. Не встановлена безпека прийому препарату у пацієнтів молодше 18 років,в період вагітності та лактації.

Передозування. Випадки передозування не спостерігалися.

Особливості застосування. У зв’язку з наявністю в дії препарату активуючого компонентаостанній прийом здійснювати не пізніше, як за 2 години до сну.При застосуванні препарату в період гострої алкогольної абстиненціїможуть спостерігатися поодинокі випадки порушення акомодації після першогоприйому препарату, які мають короткочасний характер (не більше 30-40 хв) і непотребують відміни препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Випадків несумісності з іншими седативнимизасобами не виявлено.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, сухому,захищеному від світла місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності -3 роки
Переглядів: 986 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я