А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Телфаст180 мг (Telfast180 mg)

міжнародна та хімічна назви: фексофенадин; фексофенадину гідрохлорид;

основні фізико-хімічні властивості: довгасті таблетки, вкриті оболонкоюперсикового кольору;

склад: 1 таблетка містить 168 мг активного інгредієнта –фексофенадину (як 180 мг фексофенадину гідрохлориду);допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна,крохмаль кукурудзяний прежелатинізований, натрію кроскармелоза, магнію стеарат,гіпромелоза, повідон, титану діоксид (Е 171), кремній колоїдний безводний,макроголь 400 та заліза оксид (Е 172).

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Антигістамінні засоби для системногозастосування. Код АТС R06A Х26.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Фексофенадину гідрохлорид– блокатор Н1 -гістамінових рецепторів. Не має седативної дії.Фексофенадин – фармакологічно активний метаболіт терфенадину. Антигістаміннийефект препарату починається з першої години після прийому, максимальнавираженість настає через 6 годин і триває 24 години.Фармакокінетика.Фексофенадину гідрохлорид швидко всмоктуєтьсяпісля прийому внутрішньо. Максимальна концентрація препарату у кровідосягається приблизно через 1-3 години. Середнє значення максимальної концентраціїпісля прийому дози 180 мг 1 раз на добу становило приблизно 494 нг/мл.Зв'язування з білками плазми становить 60-70%. Основний шлях виведення –секреція з жовчю, до 10% дози виводиться із сечею в незміненому стані.

Показання для застосування. Телфаст® 180 мг показаний дляпослаблення симптомів, повўязаних із сезонним алергічним ринітом та хронічноюідіопатичною уртикарією (кропив’янкою) у дорослих та дітей старше 12 років.

Спосіб застосування та дози. таблетки приймають, запиваючи водою, незалежновід вживання їжі.Дорослі та діти віком від 12 років повинні прийматиодну таблетку раз на добу.Немає потреби в корекції дозування Телфасту®180 мг для пацієнтів похилого віку, а також для пацієнтів з порушенням функціїпечінки та нирок.

Побічна дія. Можливі головний біль, запаморочення, сонливість танудота, але ступінь їх вираженості не перевищував такого для плацебо.

Протипоказання. Телфаст® 180 мг протипоказаний пацієнтам,які мають надмірну чутливість до будь-якого компонента препарату
Переглядів: 746 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я