А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Алтай - обліпихова олія (Althaj -hippopheae oleum)

міжнародна назва: Hippopheae oleum;

основні фізико-хімічні властивості: олійна прозора рідина оранжево-червоногокольору, з характерним запахом плодів обліпихи; практично не розчинна у воді,легко розчинна у хлороформі, гексані;

склад: обліпихова олія з вмістом каротиноїдів 40,0-60,0мг%;допоміжні речовини: соняшникова олія.

Форма випуску. Олія.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що впливають на метаболічніпроцеси.Код АТС А16АХ10**

Фармакологічні властивості. Алтай

- Обліпихову Олію®,що містить суміш токоферолів, каротинів, стеаринову, миристинову, пальмитинову,пальмитолеїнову, гептадеканову, олеїнову, линолеву, линоленову кислоти,гліцеринові, хлорофілові речовини та інші біологічно активні речовини,одержують з плодів обліпихи.Завдяки наявності жиророзчиннихбіоантиоксидантів, токоферолам, препарат зменшує інтенсивністьвільнорадикальних процесів і захищає від руйнування клітинні та субклітиннімембрани, стимулює репаративні процеси і прискорює загоювання ран. Алтай -Обліпихова Олія® виявляє деяку антибактеріальну (бактеріостатичну)дію, затримує ріст золотистого стафілококу, ешерихій, протею, гемолітичногострептокока. Препарат поліпшує захист слизової оболонки від виразок та прискорюєзагоювання виразок. Алтай - Обліпихова Олія® позитивно впливає наліпідний обмін печінки, реакцію перекисного окислення ліпідів у мембранах.Алтай - Обліпихова Олія® такожперешкоджає розвитку атеросклеротичного процесу, значно знижує вміст холестерину,бета-ліпопротеїдів і ліпідів у сироватці крові.Препарат швидко всмоктуються у кишечнику, айого метаболіти виводяться з сечею.

Показання для застосування. Рекомендується як полівітамінний засіб пригіповітамінозах, для профілактики і лікування передчасного старіння і дистрофіїм’язів; як проти склеротичний засіб, що впливає на ліпідний обмін і знижуєвміст холестерину, ліпопротеїдів і загальних ліпідів у сироватці крові; такожзастосовують при ішемічній хворобі серця, при гастритах. У дерматологіїрекомендується при флегманозних ікне, екземі, псоріазі, виразковому вовчаку,хронічних дерматозах, виразці гомілки, променевих ураженнях шкіри. Устоматології – при променевих ураженнях слизової оболонки рота, ран, що незагоюються тривалий час, пародонтозі. У складі комплексної терапії - лікуванняглоситів. В офтальмології – для лікування розацеакератиту, скрофулезногокератиту, трахоми, опіків та раней повік, кон’юнктиви та рогівку (опікикислотами, термічні). У гінекології – для лікування кольпіту, ендоцервіциту,ерозії шийки матки.

Спосіб застосування та дози. Алтай -Обліпихову Олію®застосовують зовнішньо, внутрішньо, тампони, інгаляційно.При лікуванні опіків, пролежнів, променевих уражень шкірина очищену від нальотів виразкову поверхню наносять піпеткою олію і накладаютьмарлеву пов’язку, яку міняють через день.При променевій терапії раку стравоходу препаратпризначають дорослим по половині столової ложки 2-3 рази на добу протягомвсього курсу лікування і після його закінчення – ще 2-3 тижні. При лікуваннівиразкової хвороби шлунка дорослі приймають по 1 чайній ложці 2-3 рази на добуза 30-40 хв. до їди. Дітям дозу зменшують удвічі.При лікуванні ерозії шийки матки застосовують ватнітампони, добре просочені препаратом (5-10 мл на тампон). Курс лікування прикольпітах – 10-15 процедур, при ендоцервіцитах і ерозіях шийки матки – 8-10процедур. При необхідності курс лікування повторюють через 4-6 тижнів.При захворюваннях верхніх дихальних шляхів Алтай –Обліпихову Олію® застосовують у вигляді інгаляцій.

Побічна дія. При поганій переносимості препарату, якаспостерігається здебільшого у хворих на хронічний розлад травлення, можливінудота, проноси, а також загострення хвороби підшлункової залози. Можливевідчуття печії при лікуванні опіків шкіри та слизових оболонок.

Протипоказання. При внутрішньому застосуванні Алтай –ОбліпиховаОлія® протипоказана хворим на холецистит, гепатит, панкретит,жовчокам’яну хворобу, а також при підвищеній чутливості до обліпихи та присхильності до проносів.

Передозування. При передозуванні (при прийомі внутрішньо) можливіявища гіпервітамінозу. Симптоми у дорослих: сонливість, в’ялість, головнийбіль, гіперемія обличчя, нудота, блювання, роздратованість, розлад ходи, біль укістках, проноси. У дітей можливе підвищення температури, блювання, висипання,пітливість, проноси. Можливе також підвищення тиску спинномозкової рідини. Слідвідмінити препарат і застосовувати симптоматичну терапію.

Особливості застосування. Застосування препарату з лікувальною метою, особливоу великих дозах, необхідно здійснювати під наглядом лікаря. З обережністюзастосовувати для лікування дітей, особливо схильних до алергічних реакцій, атакож приймати внутрішньо препарат у I триместрі вагітності та у періодлактації.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не слід приймати препарат Алтай - ОбліпиховаОлія® одночасно з іншими препаратами, які містять вітаміни А.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей,прохолодному (до 20 0С), захищенному від світла місці.Термін придатності – 1 рік
Переглядів: 2569 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я