А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Тантум верде (Tantum verde)

міжнародна і хімічна назви: benzуdamine;N-N-диметил-3-{[(1-фенілметил)-1Н-індазол-3-іл]-окси}-1-пропанамін гідрохлорид;основні фізико-хімічнівластивості: прозора рідина зеленого кольору з характерним запахомм’яти, солодка на смак;

склад: 1 мл розчину містить бензидаміну гідрохлориду 0,0015 г; допоміжні речовини: гліцерол, сахарин, натрію бікарбонат, спиртетиловий, метилпарагідроксибензоал, добавка ментолова, полісорбат 20,хіноліновий жовтий (Е104), патентований блакитний V (Е131), вода очищена.

Форма випуску. Розчин для місцевого застосування.

Фармакотерапевтична група. Засоби для місцевого застосування у стоматології. Код АТС А01А D02.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Тантум Верде має протизапальну та місцеву знеболюючудію. Є нестероїдним протизапальним препаратом, належить до групи індозолів.Механізм дії препарату пов’язаний із стабілізацією клітинних мембран тапригніченням синтезу простагландинів. При місцевому застосуванні проникає вепітеліальний шар і накопичується в ефективній концентрації у запаленихтканинах.Фармакокінетика. При полосканні порожнини рота і горла розчином ТантумВерде відбувається абсорбція препарату тканинами, при цьому 50% дозивсмоктується протягом першої хвилини, а 75,4 % через 5 хв. Концентраціяактивної речовини (бензидаміну) в плазмі крові досягає максимуму (37,8 нг/ мл)через 2 год після застосування препарату. Час напівжиття у плазмі крові – 5,5год, час надходження активного інгредієнта в плазму – 8,8 год. Бензидамінвиводиться з організму, в основному, з сечею у вигляді полярних метаболітів(бензидамін N-оксид і ряд похідних глюкуронової кислоти) і, в невеликій кількості,в незміненому вигляді. Час напіввиведення – 7,5 - 12 год. Низька концентраціяпрепарату в крові поряд з фармакологічно активною концентрацією в тканинах прилокальному застосуванні дозволяє уникнути побічних системних впливів привисокій терапевтичній ефективності.

Показання для застосування. Лікування запальних захворювань порожнини рота ігорла, у тому числі: - вотоларингології: ангіна, фарингіти, ларингіти, тонзиліти. Як допоміжний засібпри терапії після оперативних втручань (тонзилектомія, переломи щелепи); - у стоматології:гінгівіти, глосит, стоматит, пародонтит, молочниця, при видаленні зубів, атакож як додатковий лікарський засіб при консервативному лікуванні зубів.Кандидоз ротової порожнини, який виник як наслідок радіо- та хіміотерапії.

Спосіб застосування та дози. Застосовувати для полоскання ротовоїпорожнини і горла. Налити в мірну склянку 15 мл розчину, полоскати горло аборот кожні 1,5 - 3 год для полегшення болю в міру необхідності. Після полосканнярозчин виплюнути. Термін лікування 7 - 8 днів. Розчин для полоскання нерекомендується для лікування дітей молодше 12 років. Для лікування дітей вікомдо 12 років рекомендується застосовувати дозований спрей Тантум Верде.

Побічна дія. Іноді спостерігаються оніміння тканин ротовоїпорожнини або відчуття печіння. В окремих випадках можливі алергічні реакції –висипання на шкірі.

Протипоказання. Тантум Верде протипоказано застосовувати привстановленій у пацієнта підвищеній чутливості до препарату.

Передозування. Про випадки передозування препарату невідомо.

Особливості застосування. Якщо при застосуванні розчину виникає відчуттяпечії, його необхідно попередньо розвести водою в 2 рази, шляхом доведення водидо позначки (риски) в градуйованій склянці.Вагітність і лактація. Можна застосовувати препарат під час вагітностіта лактації.Вплив на здатність керувати автомобілем або іншими механізмами.Препарат невпливає на здатність керувати автомобілем або іншими механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Небажаних ефектів при сумісномузастосуванні препарату з іншими лікарськими засобами, які застосовуються длясумісної терапії, не спостерігалось.

Умови зберігання та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей,захищеному від сонячного світла місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 4 роки
 
Переглядів: 1127 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я