А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Тальцид (Talcid)

міжнародна та хімічна назви: гідротальцит, магнію-алюмінію гідрокарбонат;

основні фізико-хімічні властивості: плоскі, круглі таблетки білого кольору, знаписом “ВАYЕR” на одному боці, “ТАLСID” - на іншому;

склад: 1 таблетка містить 500 мг гідротальциту;

допоміжні речовини: манітол, крохмаль кукурудзяний, магнію стеарат,натрію сахаринат, ароматизатор м’ятний, ароматизатор банановий.

Форма випуску. Таблетки жувальні.

Фармакотерапевтична група. Антациди. Код АТС А02АD04.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Гідротальцит належить до антациднихпрепаратів третього покоління і має унікальну шарово-сітчасту структуру, складякої характеризується низьким вмістом алюмінію та інших легких металів.Препарат забезпечує швидку й тривалу нейтралізацію хлористоводневої кислотишлункового соку без надмірного залужування вмісту шлунка з підтриманням рН наприродному рівні від 3 до 5 одиниць.Препарат має гастропротекторну дію, захищаючислизову оболонку шлунка завдяки тривалому зв’язуванню пепсину тахлористоводневої кислоти, а також активуючи власні фактори захисту шлунка.Фармакокінетика. Застосування гідротальциту втерапевтичних дозах не призводить до підвищення концентрацій магнію та алюмініюв плазмі крові та в сечі, оскільки сполука практично не абсорбується зшлунково-кишкового тракту. Відхилень у значеннях показників периферичної крові(гемоглобін, лейкоцити, гематокрит) і біохімічних параметрах плазми (вмістіонів натрію, калію, кальцію, сечовини, глюкози) на фоні лікуваннягідротальцитом також не спостерігалося.

Показання для застосування.Гострі та хронічні запальні процеси слизовоїоболонки шлунка та дванадцятипалої кишки (гастрит, дуоденіт);виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки;порушення функцій шлунково-кишкового тракту,спричинені нераціональним харчуванням або застосуванням препаратів, що маютьподразнювальний вплив на слизову оболонку шлунка;рефлюкс-езофагіт;печія, відрижка, відчуття надмірного наповненняшлунка.


Спосіб застосування та дози. Дорослим рекомендується застосовувати 1 - 2таблетки Тальциду через 1 - 2 години після їжі та перед сном. При виразковійхворобі шлунка тадванадцятипалої кишки рекомендується застосовувати по 2 таблетки Тальциду 3 - 4рази на добу після їжі та перед сном. При прийомі таблетку необхідно розжувати та запитиводою.Добова доза Тальциду складає 12 таблеток.

Побічна дія. При застосуванні Тальциду в терапевтичних дозахнебажані побічні ефекти спостерігалися в поодиноких випадках і здебільшого булиобумовлені тривалим вживанням препарату. Виникнення діареї (часте рідкевипорожнення кишечнику) було найчастішим клінічним проявом побічної діїТальциду.

Протипоказання. Не встановлені.

Передозування. Повідомлень щодо випадків передозування Тальциду ненадходило.

Особливості застосування. Хворим з порушеннями видільної функції нирокзастосовувати Тальцид® не рекомендується.Застосування у період вагітності та лактації.Випадків виникнення небажаних побічних реакцій призастосуванні Тальциду длялікування вагітних жінок та матерів, які годуютьгруддю, не зареєстровано.Вплив на здатність керувати автомобілем та іншими механізмами.Не впливає.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не рекомендується застосовувати Тальцид®одночасно з антибіотиками з групи тетрациклінів та похідними фторхінолонів(ципрофлоксацин, офлоксацин) через можливі порушення процесу всмоктування останніх.Препарати, які містять залізо, а також похідні хенодезоксихолевої кислоти,дигоксин, циметидин та похідні кумарину слід приймати на 1 - 2 години ранішеабо пізніше прийому Тальциду.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці!Зберігати при температурі не вище 25 °С у сухому, захищеному від світла місці.Термін придатності - 5 років. Не застосовувати після закінчення термінупридатності, зазначеного на упаковці
Переглядів: 864 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я