А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Алора (Alora)

основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина темно-коричневого кольору;

склад: 5 мл сиропу містять рідкого екстрату пасифлори694.444 мг;допоміжні речовини: цукор кристалічний, гліцерин,спирт етиловий, натрію метилпарабен, натрію пропілпарабен, вода деіонізована.

Форма випуску. Сироп.

Фармакотерапевтична група. Снодійні та седативні засоби. Kод АТС N05CM50.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.Екстракт пасіфлори виготовляється із лікарськоїрослини Passiflora incarnatа (Пасіфлора інкарната), яка містить 0,04%алкалоїдів індольного ряду (гарман, гармін, гармол), деякі флавоноїди(вітексин, квертецин), а також кумарини, хінони та ін.Компоненти екстракту гальмують проведення нервовихімпульсів у спинному і головному мозку, знижують збудливість ЦНС і спричинюютьседативну дію. Препарат покращує настрій при депресивних станах,зменшує тривожність і психічне напруження, має легкий снодійний ефект безсимптому пригніченості під час пробудження. Має протисудомні властивості. Фармакокінетика.Фармакокінетика не вивчалася.

Показання для застосування.Сироп Алора показаний як заспокійливий засіб хворимз неврастенічними і депресивними станами, при стресах, тривожному стані,знервованості, порушеннях сну, в клімактеричному і преклімактеричному періодах.Препарат ефективний при вегетативних симптомах захворювань нервової системи(нейроциркуляторна дистонія, гіпертонічна хвороба, церебральні судинні кризи,підвищена пітливість, серцебиття), а також при синдромі післяінфекційноїастенії.

Спосіб застосування та дози. Для дорослих: для досягнення седативного ефекту слідприймати по 5 – 10 мл сиропу (1 – 2 чайні ложки) 3 рази на добу перед прийомомїжі. При порушеннях сну – по 10 мл (2 чайні ложки) перед сном. Для дітей (старше 3 років): по 2,5 мл (0,5 чайноїложки) сиропу 2 – 3 рази на добу. Тривалість курсу лікування встановлюєтьсяіндивідуально залежно від показань і клінічної ефективності препарату. Не слідперевищувати рекомендовану разову дозу.

Побічна дія.При застосуванні в рекомендованих терапевтичнихдозах виникнення побічних ефектів малоймовірне. Іноді можливі алергічніреакції.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату,дитячий вік до 3 років.

Передозування. Немає даних щодо передозування препарату. При передозуваннірекомендується промити шлунок та призначити симптоматичну терапію.

Особливості застосування.З обережністю застосовують при тяжких органічнихзахворюваннях шлунково-кишкового тракту. Немає даних щодо застосуванняпрепарату в періоди вагітності і годування груддю, тому слід зважити очікуванукористь застосування препарату для матері з можливим ризиком для дитини.Під час лікування сиропом Алора слід утримуватисявід керування транспортом і роботи з потенційно небезпечними механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При одночасному застосуванні з препаратами, якіпригнічують центральну нервову систему, такими як барбітурати, транквілізаторипосилюється седативний і снодійний ефекти препарату. Слід уникати одночасногозастосування з дисульфірамом. Під час лікування сиропом Алора не слід вживатиалкогольні напої.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей,захищеному від світла місці, при температурі не вище 25° С. Термін придатності- 2 роки
Переглядів: 1536 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я