А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Тавіпек (Tavipec)

основні фізико-хімічні властивості: жовті прозорі м’які желатинові капсули зішвом;

склад: 1 капсула містить 0,15 г ефірної олії лаванди;допоміжні речовини: желатин, гліцерин, барвник сансет жовтий (Е 110),барвник хіноліновий жовтий (Е 104), дибутилфталат, гідроксипропілметилцелюлозифталат.

Форма випуску. Капсули кишковорозчинні м’які.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при кашлі та застуднихзахворюваннях. Відхаркувальні засоби. Код АТС R05CA.

Фармакологічні властивості Фармакодинаміка. ТАВІПЕКу притаманна секретолітична, відхаркувальна,муколітична, епітелізуюча, протизапальна, протимікробна, імуностимулююча дія.Секретолітична дія препарату проявляється у підвищенні мукоциліарного кліренсу.Муколітична та відхаркувальна дія зумовлюється розрідженням слизу і посиленнямфункціональної активності війчастого епітелію, що сприяє швидкому та легкомувивільненню від слизу дихальних шляхів. Епітелізуюча дія проявляється впокращанні самоочищення епітеліальної поверхні бронхіального дерева. Протимікробната протизапальна активність ТАВІПЕКу спричинена бактерицидними тапротизапальними властивостями ефірної олії лаванди і проявляється у пригніченнізагального росту бактерій. ТАВІПЕК дезактивує стафілококовий токсин -альфа-гемолізин та стрептококовий токсин - стрептолізин. ТАВІПЕК стимулюєнеспецифічні ланки імунітету шляхом активації клітинного імунітету, підвищенняфагоцитарної активності лейкоцитів.Фармакокінетика. Після перорального прийому 1,8-цинеолу в кишково-розчинних капсулах,мічених атомом ефірної олії лаванди, при максимальному періоді перебування вшлунково-кишковому тракті біодоступність препарату не змінюється.

Показання для застосування. Гострий бронхіт;хронічний бронхіт;бронхіоліт;бронхоектатична хвороба;кашель курця;синусит.

Спосіб застосування та дози. Дорослим та дітям старше 12 років - по 1 -2 капсули тричі на добу, не розжовуючи, за півгодини до їди. Термін лікуваннязалежить від характеру та тяжкості захворювання і визначається лікареміндивідуально.

Побічні ефекти. Рідко може виникати відрижка та короткочаснанудота. При видиху ймовірна наявність запаху лавандової олії, що не викликаєнеприємних відчуттів.

Протипоказання. Підвищена чутливість до одного з інгредієнтівпрепарату, виразкова хвороба, гіперацидний гастрит, гострий гепатит,панкреатит, нефрит.

Передозування. Не описано.

Особливості застосування. Дослідження щодо застосування у дітей до 12 років відсутні. Застосування при вагітності та лактації.Застереження щодо прийому препарату під час вагітності та лактаціївідсутні.Вплив на здатність керувати автомобілем і механізмами. Препарат не впливає на здатність керувати автомобілем або іншимимеханічними засобами. Не впливає на психофізичний стан і не викликаєсонливості.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не виявлена.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, захищеному відсвітла місці, при кімнатній температурі (15 - 25°С). Термін придатності - 3роки
Переглядів: 1435 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я