А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Та-йодурол (Vita-iodurol)

основні фізико-хімічні властивості: прозорий, безбарвний розчин;

склад: 1 мл розчину містить кальцію хлориду дигідрату 0,002 г, магнію хлоридугексагідрату 0,003 г, нікотинової кислоти 0,0003 г, аденозину 0,001 г;допоміжні речовини: натрію хлорид, бензалконію хлорид, натріюгідроксид, вода очищена або вода для ін’єкцій.

Форма випуску. Краплі очні.

Фармакотерапевтична група. Трофічні засоби. Код АТС S01X A21**.

Фармакологічні властивості. Віта-Йодурол – комбінований засіб длямісцевого застосування в офтальмології. Складові частини: аденозин і нікотиновакислота беруть участь у метаболізмі кришталика. Сукупно із хлористими сполукамиполіпшують живлення кришталика та запобігають утворенню катаракти та їїрозвитку у похилому віці.

Показання для застосування. Для лікування помутніння кришталика.

Спосіб застосування та дози. Рекомендовано закапувати у нижнійкон’юнктивальний мішок по 1 - 2 краплі розчину 2 - 3 рази на добу.Закрутити ковпачок до кінця, щоб зробити отвір у верхівці флакона -піпетки. Відкрутити ковпачок. Закапати одну краплю у нижній кон’юнктивальниймішок, обережно відтягнувши нижню повіку та дивлячись угору. Флакон тримативертикально, натискуючи на нього великим і вказівним пальцями. Післязастосування добре закрутити ковпачок і покласти флакон у коробку.

Побічна дія. У разі підвищеної чутливості до будь-якогокомпонента препарату (особливо до бензалконію хлориду) можливі алергічніреакції.

Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якого компонентапрепарату.

Передозування. За умов виконання вимог до способу застосуванняпередозування неможливо.

Особливості застосування. Препарат забороняється застосовувати перорально та увигляді ін’єкцій. Очні краплі забороняється вводити у вигляді пері- таінтраокулярних ін’єкцій. У випадку одночасного застосування хворими іншихофтальмологічних розчинів слід зачекати 15 хвилин між закапуваннями.У період лікування препаратом Віта-Йодурол хворий повинен уникативикористання м’яких контактних лінз через можливу абсорбцію консерванта (хлоридубензалконію). Вагітність і лактація. Перед застосуванням препарату необхіднопроконсультуватися у лікаря.Вплив на здатність керувати автомобілем і працювати з механізмами.Пацієнтам, у яких виникає нечіткість зору, слід утримуватися від керуваннятранспортними засобами і роботи з механізмами під час лікування препаратом.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. На ефективність очних крапель може впливатиодночасне застосування інших очних розчинів.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі 15 - 250Су недоступному для дітей місці. Термін придатності: 3 роки - з моментувиготовлення препарату, 1 місяць - після розкриття флакона
Переглядів: 1488 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я