А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Сірчана мазь проста (Unguentum sulfuratum simplex)

основні фізико-хімічні властивості: мазь жовтуватого або світло-жовтогокольору;

склад: 100 м мазі містять сірки осадженої 33,3 м; допоміжні речовини: емульсія консистентна, вазелін/вода/емульгатор Т2.

Форма випуску. Мазь.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються в дерматології. Код АТС D10А В02.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Препарат має протимікробну і протипаразитарну дію. Привзаємодії сірки з органічними речовинами утворюються сульфіди і пентатіоновакислота, які мають протимікробну і протипаразитарну дію. Фармакокінетика. При зовнішньому застосуванні препарат не попадає вкров’яне русло.

Показання для застосування. Застосовують при захворюваннях шкіри - себореї,сикозі, мікозі, псоріазі.Застосовують також при лікуванні корости.

Спосіб застосування та дози. Застосовують зовнішньо. Мазь наносять науражені ділянки шкіри 2 - 3 рази на день.

Побічна дія. Іноді при індивідуальній підвищеній чутливостіможуть спостерігатися алергічні реакції.

Протипоказання. Мазь протипоказана при підвищеній індивідуальнійчутливості до компонентів препарату.

Передозування. Можливі алергічні реакції.

Особливості застосування. Не можна допускати потрапляння мазі в очі і наслизові оболонки. Руки після нанесення мазі варто ретельно вимити, щоб уникнутипотрапляння залишків мазі в очі, ніс, рот.При випадковому потраплянні мазі в очі варто промити їхньою великоюкількістю проточної води і звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При одночасному застосуванні з препаратамидля зовнішнього застосування, що містять органічні сполуки, можуть утворюватисянові з’єднання з непередбаченим ефектом.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, захищеному відсвітла місці, при температурі 8 - 15°С. Термін придатності - 2 роки
Переглядів: 2380 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я