А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Синупрет (Sinupret)

основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина жовто-коричневого кольору,гірка на смак, з ароматним запахом;

склад: 100 г крапель містять 29 г водно-спиртового екстракту (1:11),виготовленого на 59% спирті етиловому, з лікарських рослин:кореня горечавки (Rаdіх Gеntіаnае) 0,2 г,квіток первоцвіту з чашечкою (Flоrеs Ргіmulае сum Саlyсіbus) 0,6 г,трави щавлю (Неrba Rumісіs) 0,6 г, квіток бузини (Flоrеs Sаmbuсі) 0,6 г, трави вербени (Неrbа Vеrbеnае) 0,6 г;допоміжні речовини: спирт етиловий (19,0 об.%), вода очищена.

Форма випуску. Краплі для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Комбіновані засоби, що застосовуються при кашлі тазастудних захворюваннях. Код АТС R05 X.

Фармакологічні властивості. Рослинні компоненти, що входять до складупрепарату, мають комплексну активність, яка виявляється у секретолітичній дії,усуненні бронхоконстрикції, протизапальному, імуностимулюючому тапротивірусному ефектах. Під впливом препарату регулюється секреція інормалізується в’язкість слизу, усувається мукостаз, полегшується відходженняслизу та мокротиння. Зменшується набряк тканин. Відновлюється дренаж івентиляція навколоносових пазух, усувається закладеність носа. Нормалізуєтьсязахисна функція епітелію дихальних шляхів і виявляється імуностимулююча дія.Підвищується ефективність антибіотикотерапії.

Показання для застосування. Гострі та хронічні запалення придаткових пазух носа(синусити, гайморити).Гострі та хронічні запалення дихальних шляхів, що супроводжуютьсяутворенням в’язкого мокротиння, зокрема бронхіт, трахеїт (як компоненткомбінованої терапії).

Спосіб застосування та дози.Препарат застосовують у таких дозах:- дорослі: по 50 крапель 3 рази на день (добова доза 150 крапель),еквівалентно 3 мл;- діти шкільного віку: по 25 крапель 3 рази на день (добова доза 75крапель), еквівалентно 1,5 мл;- діти дошкільного віку (від 2 до 6 років): по 15 крапель 3 рази надень (добова доза 45 крапель), еквівалентно 0,9 мл.Звичайно рекомендований курс лікування становить 7-14 днів. Доросли приймають краплі, як правило, в нерозведеному вигляді. Дітямкраплі треба додавати у сік або чай.За необхідності доза може бути збільшена вдвічі.

Побічна дія. У поодиноких випадках спостерігаютьсяшлунково-кишкові розлади (біль у шлунку, нудота), алергічні реакції (шкірнийвисип, почервоніння шкіри, свербіж, задишка).

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до компонентівпрепарату.

Передозування. Випадки отруєння препаратом внаслідок йогопередозування не відомі.При прийомі великих доз Синупрету®, які значно перевищуютьрекомендовані, можливо отруєння алкоголем, що може становити загрозу для життя(параліч дихання), особливо у дітей. При прийомі вмісту всього флаконуодноразово (100 мл) вживається 16 г спирту етилового.

Особливості застосування. Під час зберігання препарату можливе його незначнескаламутнення чи випадання незначного осаду, про те це не впливає на діюпрепарату.Перед вживанням збовтувати.За період застосування препарату Синупрет® протягом багатьохроків данні, що вказують на ризик обумовлений його застосуванням під часвагітності та при годуванні груддю, відсутні, тому Синупрет® єбезпечним лікарським засобом, але призначати його слід впевнившись, що користьвід застосування перевищує потенціальний ризик. Препарат у рекомендованих дозах не знижує здатності керуватитранспортом і працювати з механізмами.Через вміст етанолу краплі Синупрет® не слід приймати післяуспішного антиалкогольного лікування. За наявності тяжких захворювань печінки,зважаючи на вміст алкоголю, препарат рекомендується застосовувати тільки післяконсультації з лікарем.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.Комбінація з антибіотиками можлива й доцільна.Негативні ефекти внаслідок взаємодії Синупрету® з іншимилікарськими засобами не відомі.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, захищеному відсвітла місці при температурі не вище 25˚С.Термін придатності - 3 роки. Розкритий флакон можна застосовуватипротягом 6 місяців.Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності,зазначеного на упаковці
Переглядів: 1976 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я