А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Синтоміцин (Synthomycinum)

міжнародна та хімічна назви: хлорамфенікол, 2,2-дихлор-N-[(1RS,2RS)2-гідрокси-1гідрокси-1гідроксиметил-2(4-нітрофеніл)етил]ацетамід;

основні фізико-хімічні властивості: лінімент білого або білого з жовтуватимвідтінком кольору, із своєрідним запахом;

склад: 1 г лініменту містить хлорамфеніколу (синтоміцину) 0,1 г або 0,05 г;допоміжні речовини: олія касторова, емульгатор № 1, кислота сорбінова,натрію карбоксиметилцелюлоза очищена, вода очищена.

Форма випуску. Лінімент для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Антибіотики для місцевого застосування.Код АТС D06AХ02.

Фармакологічнівластивості.Фармакодинаміка.Антибіотик широкого спектра дії. Ефективний відносно багатьох грампозитивних іграмнегативних бактерій, рикетсій, спірохет та інших великих вірусів. Впливаєна штами бактерій, резистентних до пеніциліну, стрептоміцину, сульфаніламідам.Механізм дії - порушення синтезу білків у мікробних клітинах.Фармакокінетика. При зовнішньому застосуванні добре проникає у тканинита рідини організму. Виводиться головним чином із сечею у вигляді метаболітів,частково – із жовчю та калом.

Показання для застосування. Гнійничкові ураження шкіри, карбункули,гнійні рани, фурункульоз, виразки, що довго не загоюються, для лікування опіківІІ-ІІІ ступеня, тріщин сосків, трахоми, гнійно-запальних захворювань слизовихоболонок.

Спосіб застосування та дози. Синтоміцин призначають зовнішньо. Лініментнаносять на уражені ділянки і зверху накладають пов’язку у сполученні (або без)із пергаментним або компресним папером. Зміна пов’язок робиться щоденно абочерез день. При тріщинах сосків після годування дитини грудну залозу обережнообмивають і на стерильній серветці накладають 5% лінімент. Строк застосування –2-5 днів.

Побічна дія. Препарат звичайно добре переноситься. Іноді можливіалергічні реакції (шкірна висипка).

Протипоказання. Індивідуальна підвищена чутливість до препарату,псоріаз, екзема.

Передозування. Інформація відсутня.

Особливості застосування. Не призначають препарат дітям у перші 4 тижніжиття. Не допускається без контролю лікаря застосування препарату у дитячійпрактиці.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Будь-якої взаємодії з іншими препаратами примісцевому застосуванні лініменту Синтоміцину не виявлено.

Умови та термін зберігання.Зберігати унедоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці, при температурі8-15 0С Термін зберігання – 2 роки
Переглядів: 849 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я