А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Симбіофлор 2 (Symbioflor 2)

основні фізико-хімічні властивості: золотисто-жовтий, каламутнуватий розчин;

склад: 1 мл суспензії містить Escherichia coli (живі бактерії та аутолізат)1,5 – 4,5 х 107 бактерій;допоміжні речовини: натрію хлорид, магнію сульфат гептагідрат, каліюхлорид, кальцію хлорид дигідрат, магнію хлорид гексагідрат, вода очищена.1 мл суспензії містить 14 крапель.

Форма випуску. Суспензія для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Антидіарейні мікробні препарати. Код АТС A07FA08.

Фармакологічні властивості. Препарат виявляє імунокоригуючу, метаболічну,протизапальну дію. Фармакодинаміка. Стимулює синтез інтерлейкіну-1-бета та інтерлейкіну-6моноцитами та макрофагами. Ці цитокіни, в свою чергу, стимулюють ланкугуморального імунітету, що сприяє підвищенню продукції секреторногоімуноглобуліну А плазматичними клітинами у слизових оболонках та імуноглобулінуG у центральній імунній системі. Така різноспрямована дія препарату на різнісубпопуляції В-лімфоцитів сприяє збалансованій активації імунної функції, що єдуже важливим при терапії алергічних захворювань. Фармакокінетика. Дослідження фармакокінетики не проводилось.

Показання для застосування. Хронічний ентероколіт, синдром подразнення товстогокишечнику, дивертикуліт, алергічний та аліментарний гастроентерит і коліт,діарея.

Спосіб застосування та дози. Дорослим: на початку лікування призначатиперорально по 10 крапель 3 рази на добу, через тиждень, поступово збільшуючи по2 краплі щоденно, до 20 крапель, 3 рази на добу. Разову дозу розчинити у 30 млводи та прийняти з їжею.Дітям: старше 6 місяців призначати один раз, у середині доби, під часїди, по 5 крапель, розчинених у 10-15 мл кип’яченої води; від 3 років прийматиодин раз, у середині доби, під час їди, по10 крапель, розчинених у 15-20 млводи. Перед застосуванням препарат 5 разів вертикально збовтати, в результатічого він набуває каламутнуватого вигляду.Курс лікування − 6-10 тижнів.

Побічна дія. Іноді на початку лікування виникають ознакиметеоризму, неприємні відчуття у верхній частині кишечнику, рідкі випорожнення.Ці явища є позитивними реакціями організму, в таких випадках рекомендуєтьсяповільніше збільшувати кількість крапель або зменшити разову дозу вдвічі, дозникнення вищезгаданих симптомів.

Протипоказання. Гострий холецистит, гострий панкреатит,непрохідність кишечнику, кахексія, імунодефіцитні стани, гострі інфекційнізахворювання.Дитячий вік до 6 місяців.

Передозування. Не відмічалось.

Особливості застосування. При ензиматичній слабкості або нульовій кислотностіСимбіофлор 2 рекомендується приймати тільки в поєднанні з відповіднимимедикаментами. Не приймати при гострих гарячкових станах.Дорослим рекомендується попереднє лікування препаратами Про-Симбіофлорі Симбіофлор 1; дітям − Симбіофлором 1.Тератогенний ефект препарату невідомий, під час вагітності та годуваннягруддю рекомендується призначати його тільки після зважування співвідношеннякористі/ризику.Симбіофлор 2 не містить стабілізаторів, тому при порушенні умовзберігання легко контамінується. Такої контамінації слід уникати шляхомкороткотривалого відкривання флакона, під час використання препарат обережнонакапувати з флакона, так щоб краплі капали одна за одною. Не торкатисякрапельниці. З метою полегшення звільнення крапель на початку та в кінцізастосування необхідно постукувати по флакону та тримати його під кутом.Швидкість накапування можна регулювати шляхом зміни кута, під яким тримаєтьсяфлакон.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія невідома.

Умови та термін зберігання. Флакон до першого розкриття зберігати притемпературі від +20С до +300С.Після кожного використання флакон відразу щільно закривати і зберігати вхолодильнику, не допускаючи заморожування. Після розкриття флакона препаратпридатний для використання протягом 3 тижнів.

Зберігати в місцях, недоступних для дітей!Термін придатності – 2 роки
Переглядів: 977 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я