А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Симбіофлор 1 (Symbioflor 1)

основні фізико-хімічні властивості: золотисто-жовтий, каламутнуватий розчин зіспецифічним запахом;

склад: 1 мл суспензії містить: Enterococcus faecalis (живі бактерії тааутолізат) 1,5 – 4,5 х 107 бактерій;допоміжні речовини: моногідрат лактози, цистин, натрію карбонатдекагідрат, натрію хлорид, магнію сульфат гептагідрат, калію хлорид, кальціюхлорид дигідрат, магнію хлорид гексагідрат, живильне середовище (казеїновийпептон, екстракт дріжджів, натрію хлорид, моногідрат глюкози), вода очищена.1 мл препарату містить 12 крапель.

Форма випуску. Суспензія для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Цитокіни та імуномодулятори. Код АТС L03АХ

Фармакологічні властивості. Препарат виявляє імунокоригуючу, метаболічну,протизапальну дію. Фармакодинаміка. Препарат Симбіофлор 1 здійснює модулюючий вплив намеханізми резистентності та гуморальний імунітет, що реалізується черезстимуляцію вивільнення інтерлейкіну 1β та інтерлейкіну 6, а такожпригнічення вивільнення γ-інтерферону та інтерлейкіну 2. Згадані змінипродукції цитокінів призводять до підвищення активності фагоцитів та продукціїсекреторного імуноглобуліну А у слизових оболонках і водночас − дозниження продукції імуноглобуліну G.Фармакокінетика. Дослідження фармакокінетики не проводилось.

Показання для застосування. Гострі та хронічні рецидивуючі інфекції дихальних шляхівта ЛОР органів (бронхіт, риніт, синусит, тонзиліт, отит); гострий(бактеріальної та вірусної етіології) та хронічний ентероколіт; ентероколіт,внаслідок прийому антибіотиків; виразковий коліт; діарея мандрівника; синдромподразнення товстого кишечнику; дивертикуліт.

Спосіб застосування та дози. Дорослим приймати по 30 крапель 3 рази надобу.Дітям: від 1 року до 3 років приймати по 10 крапель 3 рази на добу, від3 до 6 років – по 15 крапель 3 рази на добу; від 6 років − по 20 крапель3 рази на добу.Перед застосуванням препарат 5 разів вертикально збовтати, в результатіцього препарат набуває каламутнуватого вигляду. Разову дозу розчинити у 30 млводи та приймати з їжею.Курс лікування − 4-8 тижнів.

Побічна дія. Іноді на початку лікування виникають ознакиметеоризму, неприємні відчуття у верхній частині кишечнику, рідкі випорожнення.Ці явища є позитивними реакціями організму, в таких випадках рекомендуєтьсязменшити разову дозу вдвічі до зникнення вищезгаданих симптомів.

Протипоказання. Препарат не можна приймати пацієнтам з ослабленимімунітетом.Дитячий вік до 1 року.

Передозування. Не відмічалось.

Особливості застосування. При гострих станах та загостренні хронічнихзахворювань доцільність застосування препарату визначає лікар.Тератогенний ефект препарату невідомий, під час вагітності та годуваннягруддю рекомендується застосовувати тільки після зважування співвідношеннякористі/ризику лікарем.Симбіофлор 1 не містить стабілізаторів, тому при порушенні умовзберігання легко контамінується. Таку контамінацію слід уникати шляхомкороткотривалого відкривання флакона, під час використання препарату обережнокрапати з крапельниці, так щоб вміст падав крапля за краплею. Не торкатиськрапельниці. З метою полегшення звільнення крапель на початку та в кінцізастосування, необхідно постукувати по флакону та тримати його під кутом.Швидкість витікання можна регулювати шляхом зміни кута, під яким тримаєтьсяфлакон. Препарат не слід приймати під час лікування та протягом 5 днів післязакінчення лікування антибіотиками.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія невідома.

Умови та термін зберігання. Флакон до першого розкриття зберігати притемпературі від +20С до +300С.Після кожного використання флакон відразу щільно закривати і зберігати вхолодильнику, не допускаючи заморожування. Після розкриття флакона препаратпридатний для використання протягом 3 тижнів.

Зберігати в місцях, недоступних для дітей!Термін придатності − 2 роки
Переглядів: 2172 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я