А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Силімарол (Sylimarol)

основні фізичні властивості:драже білого кольору, округлої форми, опукле з обохбоків;

склад:1 драже містить:діюча речовина: силімариновий екстракт насіння плямистої розторопши (Silybimariani fructus extractum), який містить 70 мг флавонолігнанів уперерахуванні на силібін.Силімарин є комплексом флавонолігнанів: силібіну, силідіамінуі силікристину;допоміжні речовини: крохмаль, сахароза, глюкоза, стеарат магнію, тальк,ґуміарабік.

Форма випуску. Драже.

Фармакотерапевтична група. Гепатотропні препарати. Код АТС А 05 ВА03.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.Гепатопротекторний засіб рослинного походження.Препарат сприяє відновленню функцій печінки, щопорушені токсичними речовинами, алкоголем, хронічним гепатитом. Активнийкомпонент препаратустабілізує мембрани гепатоцитів, покращує обмін речовин у них, стимулює синтезРНК, протеїнів, глікопротеїнів і глікогену в гепатоцитах.Фармакокінетика.Силімарол практично не розчиняється у воді. Завдякислабокислим властивостям може утворювати солі з лужними речовинами. Приблизно80% препарату виводиться з жовчю у вигляді глюкуронидів і сульфатів. Препаратслабо зв'язується з білками плазми крові. Максимум виведення з жовчюдосягається через 2 години. Період напіввиведення становить 5,5 - 6 годин.

Показання для застосування.Стан після перенесеного гепатиту вірусної татоксичної етіології; хронічний гепатит; жировій гепатоз; для профілактикитоксичних уражень печінки; цироз печінки (при комплексному лікуванні), активнаформа гепатиту (у складі комбінованої терапії).

Спосіб застосування та дози.Дорослі і діти віком від 12 років: 3 рази на день по1 драже після їжі, за рекомендацією лікаря. Найефективніша дія досягається притривалостях курсу: від 4 тижнів при токсичних ураженнях печінки до лікуваннявпродовж 6 місяців при хронічному захворюванні. Після консультації з лікаремдозу можна збільшити до 5 драже на день. Мінімальна добова доза становить 200мг, максимальна 400 мг.

Побічна дія.Іноді спостерігається легка проносна дія препарату.

Протипоказання.Препарат протипоказаний у разі наявності алергії доодного з його компонентів.

Передозування.Не виявлено ознак передозування.

Особливі вказівки.Препаратом не можна лікувати гостре отруєння. Непроведено досліджень щодо застосування у педіатричній практиці, тому нерекомендується приймати препарат дітям до 12 років.Вагітність і лактація:Через відсутність даних щодо безпечності вживання,не рекомендується приймати препарат жінкам в період вагітності та лактації.Вплив на спроможність керувати засобамитранспорту:Препарат не впливає на спроможність керуваннязасобами транспорту .

Взаємодія з іншими лікарськими засобами:Не виявлено.

Умови та термін зберігання.

Зберігати в недоступному для дітей, сухомута захищеному від світла місці, при температурі до 25°С.

Перед застосуванням препарату слідперевірити дату придатності, зазначену на упаковці. Не застосовувати препаратпісля закінчення терміну придатності.Термін придатності - 3 роки
Переглядів: 1525 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я