А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Септогал (Septogal)

основні фізико-хімічні властивості: таблетки від білого досвітло-жовтого кольору, круглої правильної форми, з гладкою поверхнею і цільнимикраями, з приємним ментоловим запахом, з написом на одному боці таблетки“septogal”;

склад: 1 таблетка містить олії ефірноїевкаліптової 0,6 мг, олії ефірної м’яти перцевої 1 мг, бензалконію хлоридурозчин 50% 1 мг, ментолу 3 мг, тимолу 0,6 мг;допоміжні речовини: магнію стеарат, НУ-ТАБ(сахароза).

Форма випуску. Таблетки для смоктання.

Фармакотерапевтична група. Антисептичні препарати, щозастосовуються при захворюваннях горла. Код АТС R02A A20.

Фармакологічні властивості. Речовини, що входять доскладу препарату Септогал, за характером фармакологічної дії належать домісцевих антисептиків. Основними діючими компонентами Септогалу можна вважатибензалконію хлорид і ментол, інші активні складові частини (тимол, олія м’ятиперцевої, олія евкаліпта) сприяють підвищенню лікувальної ефективностіпрепарату. Таблетки для розсмоктування Септогал усуваютьзапалення слизових оболонок порожнин рота, глотки та гортані.

Показання для застосування. Запалення слизових оболонокпорожнин рота, глотки та гортані; застудні захворювання будь-якого генезу;гострі респіраторні захворювання, що супроводжуються захриплістю; неприємнийзапах із рота.

Спосіб застосування та дози. Рекомендується зінтервалами 2 - 3 години розсмоктувати в роті по 1 таблетці Септогалу, доповного усунення клінічних проявів захворювання.Тривалість лікування залежить від індивідуальнихособливостей перебігу захворювання у пацієнта і визначається досягнутимтерапевтичним ефектом і переносимістю препарату.

Побічна дія. При індивідуальнійпідвищеній чутливості до компонентів препарату можливий розвиток алергічнихреакцій.

Протипоказання. Септогал протипоказаний приіндивідуальній непереносимості будь-якого з компонентів препарату, а також уранньому дитячому віці (дітям до 4 років).

Передозування. Повідомлень щодо випадківпередозування препарату Септогал до теперішнього часу не надходило.

Особливості застосування. Септогал містить сахарозу,тому хворим на цукровий діабет не рекомендується тривале вживання препарату. Застосуванняпрепарату в періоди вагітності та лактаціїСептогал може застосовуватися для лікування жінок уперіоди вагітності та лактації.Впливна здатність керувати автомобілем та працювати з механічними пристроямиСептогал не впливаєна здатність керувати автомобілем і працювати з потенційно небезпечнимимеханічними пристроями.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами.Взаємодія Септогалу з іншими лікарськими засобами не досліджена.

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому,недоступному для дітей місці, при кімнатній температурі, що не перевищує +25°C.Термін придатності – 2 роки. Нерекомендується застосовувати препарат після дати, зазначеної на упаковці
 
Переглядів: 746 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я