А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Седофлор (Sedoflor)

основні фізико-хімічнівластивості:рідина червонувато-бурого кольору, з ароматним специфічнимзапахом. Під час зберігання можливо випадання осаду;

склад:100 мл містять спиртовунастойку (1:10) із рослинної сировини складу: плодів глоду 1г,травипустирника 2 г, хмелю пресованого 2г, зерна вівса 2,5 г, трави мелісилікарської 1,5 г, плодів коріандру 0,5 г, трави буркуна 0,5 г;допоміжна речовина:спирт етиловий 40 %(об/об).

Лікарська форма.Настойка.

Фармакотерапевтичнагрупа.Снодійніта седативнізасоби. Код АТС NО5С М 5О**.

Фармакологічнівластивості.Cедофлор®виявляє седативно-транквілізуючу та гіпотензивну дію, знімає відчуття страху.Фармакодинаміка.Терапевтичний ефектCедофлору® пов'язанийз біологічно активними речовинами рослин, які входять до його складу.Седативний ефект мають: у траві пустирнику та плодах глоду - флавоноїди, утраві буркуну – кумарин і флавоноїди, у плодах коріандру, траві мелісилікарської та хмелю - терпеноїди та флавоноїди. У плодах вівса сполуки, щовідповідають за седативний ефект, не визначалися, але в літературі є відомостіпро седативний ефект плодів вівса. Названі біологічні активні речовинипоглиблюють і прискорюють сон, знімають відчуття страху, поліпшують загальнийстан організму. Максимальний терапевтичний ефект настає через 1,0 - 1,5 години.Тривалість дії становить 1–3години.Седофлор® добре всмоктується слизовоюоболонкою шлунка.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання для застосування.- Неврози різної етіології.- Легка форма неврастенії, щосупроводжується дратівливістю, тривогою, страхом, підвищеною втомою,розсіяністю.- Порушення сну.-У комплекснійтерапії невротичних і неврозоподібних станів.-Нейроциркуляторнадистонія за гіпертензивним і кардіальним типом.-Астенічнийсиндром (форма гіперстенічна).

Спосіб застосування тадози.Дорослимі дітям старше 12 років призначають від 20 крапель до 1 чайної ложки (5 мл) уневеликій кількості води, 3-4 рази на добу, перед їдою та 1 раз – перед сном.Курс лікування –від 10 до 30 днів.У разі потреби курслікування можна повторити після 10-15-денної перерви.

Побічна дія.При індивідуальнійпідвищеній чутливості до компонентів препарату можливі алергічні реакції.

Протипоказання.Індивідуальнанепереносимість компонентів препарату; жінки у періоди вагітності та годуваннягруддю; діти до 12 років.

Передозування.При перевищеннірекомендованих доз можлива сонливість. Препарат відмінити.

Особливостізастосування.Препарат використовують тільки розведеним. Препарат не можна призначативодіям, пацієнтам, які працюють з механізмами та пристроями, що потребуютьпідвищеної уваги та швидких психічних і рухових реакцій. Призначати зобережністю при зниженій зсілості крові.Під час зберігання можливовипадання осаду, однак це не впливає на ефективність препарату. Передзастосуванням збовтувати.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами.Препарат потенціює дію лікарських засобів, які пригнічуютьЦНС.

Умови та термінзберігання.Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі небільше + 25 °С. Зберігати в недоступномудля дітей місці.Термін придатності - 2 роки
Переглядів: 975 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я