А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Седатив пц (Sedatif pc)

основні фізико-хімічні властивості: таблетки однорідні, білого кольору, округлі,двоопуклі з відтиском SEDATIF PC з одного чи з обох боків, без запаху або знезначним запахом.

склад: 1 таблетка містить: аконітум напелюс 6 СН 0,5 мг, беладонна 6 СН 0,5мг, календула офіціналіс 6 СН 0,5 мг, хелідоніум маюс 6 СН 0,5 мг,абрус прекаторіус 6 СН 0,5 мг, вібурнум опулюс 6 СН 0,5 мг; допоміжні речовини: сахароза, лактоза, магнію стеарат.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості. Препарат виявляє седативну дію на центральнунервову систему.

Показання для застосування. Препарат застосовують при лікуванні такихзахворювань: стан неспокою та підвищеного збудження, нейро-вегетативнадистонія, розлади сну, дратівливість та нервозність у дітей та дорослих.

Спосіб застосування та дози. Приймають усередину. Таблетку тримають уроті до повного розсмоктування.Для дорослих: 1 таблетка зранку, 1 таблетка в обід та 2 таблеткиувечері перед сном.Для дітей віком від 2-х років: 1 таблетка зранку та 1 таблетка передсном.Курс лікування становить 20 днів.За відсутності покращання на 3-й день лікування препаратом потрібнозвернутися до лікаря.

Побічна дія. Не виявлено

.

Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якого з компонентівпрепарату.

Передозування. Про випадки передозування препарата неповідомлялось.

Особливості застосування. Дія препарату у дітей молодше 2-х років, вагітних іу жінок в період лактації не вивчалася. Вплив препарату на осіб, що керуютьтранспортом, не вивчався.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Поки що невідома.

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому, захищеному від світламісці, при температурі від 4°С до 25°С, у недоступному для дітей місці. Термін придатності - 5 років
Переглядів: 1694 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я