А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Себодерм (Seboderm)

міжнародна назва: кетоконазол;основні фізико - хімічні властивості: рожева, в’язка рідина зі специфічнимзапахом;

склад: 1г шампуню містить 20 мг кетоконазолу;допоміжні речовини: натрію лаурилсульфат, кресмерCB, ефір поліоксіетиленової жирної кислоти 20, кресмер CME, Атлас G-1 823,кондиціонер, метилпарабен, пропілпарабен, динатрію едетат, ароматична добавка,еритрозин, вода очищена.

Форма випуску. Шампунь.Фармакотерапевтична група. Протигрибкові засоби для місцевого застосування. АТСD01 АС08.Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Кетаконазол- це синтетична похідна імідазол -діоксолану, що має фунгіцидну тафунгіститачну активність щодо дерматофітів, таких як Trichophyton sp.,Epidermophyton sp., Microsporum sp., і дріжджів, таких як Candida sp.,Malassezia furfur (Pityrosporum ovale). Шампунь з кетоконазолом швидко зменшуєлущення та свербі, які часто асоціюються з лупою, себорейною екземою та висівкоподібнимлишаєм. Фармакокінетика. Всмоктування кетоконазолу крізь шкіру при місцевомузастосуванні незначне. Оскільки навіть при тривалому застосуванні вмісткетоконазолу в крові не визначається, можна вважати, що системної дії препаратне має.

Показання для застосування. Лікування та профілактика ураженьшкіри та волосся, викликаних дріжджовими мікроорганізмами Pityrosporum, такі яклупа, висівкоподібний лишай (локальний), себорейна екзема.Спосіб застосування та дози. На уражені ділянки нанести шампунь Себодермна 3 – 5 хвилин, після чого змити водою. Лікування:- лупа та себорейна екзема: 2 рази на тиждень протягом 3 –4 тижнів;- висівкоподібний лишай: щоденно протягом 5 днів.Профілактика:лупа та себорейна екзема: кожен тиждень або 1 раз на два тижні;висівкоподібний лишай: щоденно протягом 3 днів (разовий курс лікування)перед початком літнього сезону.

Побічна дія. Шампунь Себодерм добре переноситься. Як і привикористанні інших шампунів, може спостерігатись місцеве подразнення, відчуттяпечіння та свербіння. Волосся може стати жирним або сухим. Однак привикористанні шампуню Себодерм такі явища відзначаються вкрай рідко.В окремих випадках, в основному у пацієнтів з хімічно ушкодженим абосивим волоссям, відзначається незначна зміна відтінку кольору волосся.

Протипоказання. Шампунь Себодерм протипоказаний при наявностігіперчутливості до будь – якого з його компонентів.

Передозування. При використанні шампуню Себодерм розвиток передозуванняне передбачається, оскільки препарат призначається тільки для зовнішньогозастосування.

Особливості застосування.Необхідно запобігати контакту з очима. При попаданнів очі - їх слід промити водою.Себорейний дерматит та лупа часто супроводжуються посиленим випадіннямволосся, яке може в окремих випадках деякий час тривати і на початкувикористання шампуню Себодерм.Вагітність і лактація. Використовувати шампунь Себодерм під час вагітностіта лактації не протипоказано, оскільки при місцевому застосуванні кетаконазолпрактично не всмоктується.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не відмічалась.

Умови та термін зберігання. Зберігати при кімнатній температурі у недоступномудля дітей місці. Термін придатності – 3 роки
Переглядів: 1292 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я