А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

0

Санасон (Sanason)

основні фізико-хімічні властивості: сині, двоопуклі таблетки, вкриті плівковоюоболонкою;

склад: 1 таблетка містить 60 мг екстракту валеріани (Valerianae officinalisL., radix, extr. sicc. 5-7 : 1) і 100 мг екстракту шишок хмелю (Humulus lupulusL., strobuli, extr. sicc. 11-14 : 1);допоміжні речовини: лактози моногідрат, повідон, натріюкроскармелоза, крохмаль кукурудзяний, натрію крохмальгліколят, целюлозамікрокристалічна, тальк, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний,еудражит Е 100, гіпромелоза, макроголь 400, сахароза, барвник синій індиготин Е132, титану діоксид, ванілін, віск карнаубський.

Форма випуску. Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

Фармакотерапевтичнагрупа. Снодійніта седативні препарати. Код АТС N05CM09.

Фармакологічні властивості. Санасон® є лікарським засобом рослинногопоходження проти безсоння (порушення сну).Активні речовини валеріани справляють заспокійливу дію на центральну тавегетативну нервову систему і поліпшують сон. Активні речовини, що містяться ухмелі, мають снодійну та седативну дію.Поєднання валеріани і хмелю у таблетках Санасон® сприяєвстановленню психічної рівноваги, розслабленню, нормальному сну.

Показання для застосування. Рекомендується застосовувати таблетки Санасон®при розладах сну, характерними ознаками яких є порушення процесу засинання,часте пробудження вночі, раннє ранкове пробудження, спричинене неспокоєм,страхом, напруженням або дратівливістю.

Спосіб застосування та дози. Дорослі: 2 - 3 таблетки за годину до сну.Діти від 6 років: 1 - 2 таблетки за годину до сну.Таблетки запивають достатньою кількістю води.

Побічна дія. Можливі реакції підвищеної чутливості.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.Не призначають дітям до 6 років.

Передозування. Токсичної дії препарату не відмічено.

Особливості застосування. Застосуванняв періоди вагітності та лактації. Негативної дії ліків не відмічено. Як і увипадку застосування ліків взагалі, особливої обережності слід дотримуватись упершому триместрі вагітності та під час грудного вигодовування. Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

Не відома.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище25 0С у сухому місці.Зберігати у недоступному для дітеймісці!Термін придатності - 2 роки.Не застосовувати препарат після закінчення термінупридатності
 
Від редакції: коли у вас безсоння, ви звичайно, ідете в аптеку. Які питання ви будете задавати фармацевту - "Що в вас е для сну?", "що викликає сон" і т.д. Фармацевт в залежності від виду безсоння обов'язково підбере вам підходящий препарат.
Переглядів: 1239 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я