А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Саліцилово-цинкова паста (Pasta zinci-salicylata)

основні фізико-хімічні властивості: однорідна маса білого кольору з жовтимвідтінком;

склад: 1 г пасти містить кислоти саліцилової 0,02 г, цинку окису 0,25 г;допоміжні речовини: крохмаль картопляний, вазелін медичний.

Форма випуску. Паста.

Фармакотерапевтична група. Препаратидля застосування у дерматологіїзпом’якшувальною і захисною дією. Код АТС D02A F.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Комбінований препарат для місцевого застосування.Саліцилова кислота має протизапальну, антисептичну і помірномісцевоподразнювальну дію. Цинк має підсушувальну дію при захворюваннях шкіри. Фармакокінетика. При зовнішньомузастосуванні цинково-саліциловапаста практично не адсорбується в системний кровотік та не проявляє резорбтивноїдії.

Показання для застосування. Шкірні захворювання у дорослих – піодермія,екзема, дерматит, виразки шкірних покривів з перевагою процесу ексудації.

Спосіб застосування та дози. Застосовують дорослим зовнішньо. Наносять увигляді аплікацій на уражені ділянки шкіри 1 - 2 рази на день.Тривалість курсу лікування визначає лікар (приблизно від 6 до 20 днів).

Побічна дія. Алергічні реакції (свербіж, печіння), подразненняшкіри.

Протипоказання. Гіперчутливість до компонентів препарату. Гострі гнійнізахворювання шкіри і прилеглих тканин.

Передозування. При нанесенні на значні ділянки шкірного покриву натривалий час можливе посилення алергічної реакції.У цьому разі слід припинити застосування препарату і звернутися долікаря.

Особливості застосування. Не слід допускати потрапляння в очі і рани.Не рекомендується застосовувати пасту на ділянки шкіри, які дужемокнуть, а також при надмірній її сухості.Досвіду застосування пасти у періоди вагітності і лактації та у дітейнемає.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Невідома.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей,прохолодному місці. Термін придатності – 4 роки
Переглядів: 1931 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я