А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Саліцилова кислота (Acidi salicylici)

міжнародна назва: salicilic acid;

основні фізико-хімічні властивості: прозора, безбарвна рідина із запахом спирту;

склад: 100 мл розчину містять кислоти саліцилової 1 г;допоміжні речовини: спирт етиловий 70%.

Форма випуску. Розчин для зовнішнього застосування спиртовий.

Фармакотерапевтична група. Антисептичні засіб. Код АТС DО1A Е12.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. При місцевому застосуванні виявляє протимікробну,подразливу, відволікальну і кератолітичну дію. Викликає набряк і розм’якненнярогового шару шкіри, який поступово знебарвлюється і легко знімається зповерхні шкіри великими пластами.

Показання для застосування. Застосовують при інфекційних ураженнях шкіри, приартритах, міозитах, артралгіях, жирній себореї, свербежі, попрілостях,ороговінні шкіри, звичайних вуграх, піодермії, пітливості.

Спосіб застосування та дози. Застосовують, змащуючи або розтираючипросякнутим ватним тампоном шкіру 2 - 3 рази на день. Курс лікування визначаєлікар залежно від характеру захворювання.

Побічна дія. В окремих випадках можливі алергічні прояви,симптоми подразнення шкіри (свербіж, печіння).

Протипоказання. Підвищена чутливість до саліцилової кислоти.

Передозування. При застосуванні препарату на великих поверхняхзапаленої шкіри, протягом тривалого часу (більш 3 тижнів) може спостерігатисяпосилення симптомів подразнення шкіри.Лікування: симптоматичне.

Особливості застосування. Не сліддопускати попадання розчину наслизові оболонки та в очі, оскільки спирт, що міститься в препараті, можевикликати опіки, сильне подразнення. У періоди вагітності та лактації препарат не слід застосовувати.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія поки що невідома.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей,захищеному від світла місці при температурі 8 - 15°С. Термін придатності – 2роки
Переглядів: 1509 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я